Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fitore e lartë e Sunderland People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fitore e lartë e Sunderland People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fitore e lartë e Sunderland

Shko poshtë

Fitore e lartë e Sunderland Empty Fitore e lartë e Sunderland

Mesazh nga Alberti Wed 10 Mar 2010 - 2:39

Sunderlandi ka shënuar fitore të lartë prej 4-0 përballë Bolton Wanderers.
Njeriu i ndeshjes ishte Darren Bent, i cili shënoi het-trik (64’, 74’ dhe 88’). Ndërsa një gol e shënoi Campbell në minutën e parë të ndeshjes.
Ndërkohë, Birminghami ka shënuar fitore prej 2-1 si mysafir i Portsmouthit.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi