Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kakavijë, arrestohen dy punonjës policie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kakavijë, arrestohen dy punonjës policie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakavijë, arrestohen dy punonjës policie

Shko poshtë

Kakavijë, arrestohen dy punonjës policie Empty Kakavijë, arrestohen dy punonjës policie

Mesazh nga Vizitor Sun 28 Mar 2010 - 2:57

Tre persona janë vënë në pranga në Kakavijë, dy prej të cilëve punonjës policie dhe një civil.


Policët Ylli Hoxha dhe Brisilda Biraci, 40 dhe 24 vjec, janë vënë në pranga me akuzën e shpërdorimit të detyrës.
Ndërsa personi i tretë është Spiro Cami, i cili në bashkëpunim me dy policët siguronte vulat për pasaportat kundrejt pagesës.
Sipas burimeve policore, Cami siguronte 600-800 euro për vulosjen e pasaportës.
Gjatë një kontrolli në makinën e tij janë gjetur 9 pasaporta shqiptare, 1200 euro dhe tre celularë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi