Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka jete pa dashuri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka jete pa dashuri? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ka jete pa dashuri?

+29
Arabela
Samuela
imagjinata
Anakonda
CuN@BosS/
Tonii
Єямєℓiиdå
iliriana
Dardania
LaDescarada
Ajo goca
[M!mO]
Poeti Dhimbjes
**Jeta**
Polici
Babilonasi
memaliaj
Ardii
Hera
Roksana
vajza-sy-bukur
Shaban Cakolli
WebMaster
Vellai
sycka
lezhjani
Alberti
Lolita
V-I-P
33 posters

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

A ka jete pa dashuri?

A ka jete pa dashuri? I_vote_lcap21%A ka jete pa dashuri? I_vote_rcap 21% 
[ 6 ]
A ka jete pa dashuri? I_vote_lcap68%A ka jete pa dashuri? I_vote_rcap 68% 
[ 19 ]
A ka jete pa dashuri? I_vote_lcap11%A ka jete pa dashuri? I_vote_rcap 11% 
[ 3 ]
 
Totali i votave : 28
 
 

A ka jete pa dashuri? Empty A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 5:17

A ka jet pa dashuri si thoni ju A ka jete pa dashuri? Zemer_e_thyer
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga V-I-P Sat 3 Apr 2010 - 5:25

ka A ka jete pa dashuri? Icon_rr A ka jete pa dashuri? Icon_rr A ka jete pa dashuri? Icon_rr
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Lolita Sat 3 Apr 2010 - 5:30

nuk ka
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Sat 3 Apr 2010 - 5:46

dashuri perfhisn shum dashuri familjes shoqes shoqkut osee dikujt por edhe dashuri te dashuri po e gjitha dashuriii e ka majft ddashuri per te jetuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Alberti Tue 6 Apr 2010 - 21:28

sKA!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Apr 2010 - 1:30

e di cdo te thot kjo fjale,cudi A ka jete pa dashuri? 125463

nuk ka jo,per njerezit qe kan ndjenja
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga lezhjani Wed 7 Apr 2010 - 1:33

normale qe ka jete pa dashuri
lezhjani
lezhjani
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : lezhe
Postime Postime : 229
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/04/2010
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : ADMINISTRATOR

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Apr 2010 - 1:37

nuk ka jo,dashuri mund te quajme dashurine e memes per femiun,e vellaut per vellan,etj,jo vetem ne ate aspekt,atehere po ta mendosh keshtu,jete pa dashuri ska,sepse thjesht e kemi nevoj te na duan e te duam e ne
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga sycka Wed 7 Apr 2010 - 2:16

pa dashuri do te thote jete e vdekur dhe pa u shtene ne dhe.....
sycka
sycka
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1316
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/09/2009
Mosha Mosha : 66

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vellai Wed 7 Apr 2010 - 2:38

te them te drejten kam jetuar e pa dashuri e nuk vdiqa
por me dashuri jetoj edhe me i lumtur
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Apr 2010 - 3:55

do e pranoja si mendim e kete qe thot vllai
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Apr 2010 - 4:09

besoj se nuk ka
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Apr 2010 - 4:41

Edhe ka sepse atyre qe ju mungon edhe jetojn nuk kan vdek ,dashuria eshte e bukur ta kesh gjithsesi duhet ditur ta relizosh ate jo vetem qe ta kesh por nuk do thot se nuk ka jete pa dashuri!!
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga WebMaster Wed 7 Apr 2010 - 5:02

nuk ka jet pa dashuri
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 7 Apr 2010 - 8:04

ncukkk,nuk ka jete pa dashuri A ka jete pa dashuri? 179629
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga vajza-sy-bukur Wed 7 Apr 2010 - 8:25

ka pse ska mo A ka jete pa dashuri? 902293
vajza-sy-bukur
vajza-sy-bukur
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ELBASANI ZEMRA IME
Postime Postime : 337
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/02/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : BALETI DHE KERCIMI NE RERE

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Wed 7 Apr 2010 - 8:57

metvrtet pa dashuri ska jet te mir
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga V-I-P Wed 7 Apr 2010 - 9:24

pse ne qe nuk kemi ra ndashni hala po vdesim kshu? pfffffff A ka jete pa dashuri? Icon_razz
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Roksana Wed 7 Apr 2010 - 9:34

ene ka ene ska
Roksana
Roksana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3054
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/08/2009
Hobi Hobi : estetiste

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Alberti Wed 7 Apr 2010 - 20:49

SKa jet` pa dashuri!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Hera Tue 4 May 2010 - 1:36

Jo..Eshte aq e zbrazet saqe nuk vlen.!
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Ardii Tue 4 May 2010 - 3:25

Ska
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Tue 4 May 2010 - 3:33

ka si jo,vetem se mykesh cdo dite e me shume
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga memaliaj Thu 6 May 2010 - 22:18

ka jet ka dhe me e bukur madje hahahaaaa
memaliaj
memaliaj
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Babilonasi Fri 7 May 2010 - 7:15

Nxitova votova Po, por vota ime do ishte per Jo nuk ka jete pa dashuri
Babilonasi
Babilonasi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 98
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Polici Fri 7 May 2010 - 7:19

Jo ska jete pa dashuri por ne te njejten kohe duhet te dishe se si ta jetosh
Polici
Polici
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne sherbim te shtetit
Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/11/2009
Hobi Hobi : polic

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga **Jeta** Fri 7 May 2010 - 7:42

Jet pa dashuri ka....por nuk esht interesante pa dashuri....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Fri 7 May 2010 - 7:45

JETOHET I VETEM ???????????????????
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Fri 7 May 2010 - 7:53

ka por te duket cdo gje bardh e zi
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Vizitor Fri 7 May 2010 - 13:28

edhe ka po nuk mund te quhet jete
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 13:43

Po eshte normale qe ka jete edhe pa dashuri, se po te mos kishte, sapo njerezit te ndaheshin me te dashurat apo te dashurit, i bie qe te vdisnin...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga [M!mO] Sat 23 Oct 2010 - 1:04

ncuk
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Ajo goca Thu 4 Nov 2010 - 3:42

ncuq
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga LaDescarada Thu 4 Nov 2010 - 5:03

:nuk e di,:
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Dardania Fri 12 Nov 2010 - 7:53

jo nuk ka Jet pa Dashuri
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Nov 2010 - 7:58

Jo ska jet pa dashuri jesta pa dashuri eshte buka pa krype
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Dardania Fri 12 Nov 2010 - 8:02

Jeta pa Dashuri sikur Dielli pa Rreze
Dardania
Dardania
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin
Postime Postime : 1134
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/11/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga iliriana Fri 12 Nov 2010 - 19:24

SKA edhe nuk do kete jete nese nuk ka dashuri mirfilllte
iliriana
iliriana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 444
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 16 Nov 2010 - 10:01

Ka ka si jo...dikush dikush nuk e provon kurre ate ndjenje dhe jeton bukur shume.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Tonii Tue 16 Nov 2010 - 10:14

esht e pamundur qe te ket jet pa dashuri se psh: dhe ai qe nuk qesh kurr esht dashuruar me trishtimin, ai qe nuk fal kurr esht dashuruar me hakmarrjen , hipokriti-ja esht dashuruar me hipokrizin , krimineli dashuron boten e tij te pergjakur , poeti vargun qe i jep jet , ai djali aty dashuron ate vajzen atje , te gjith dashurojme
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka jete pa dashuri? Empty Re: A ka jete pa dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi