Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
shkruani nje  poezi  per ate qe don ???? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
shkruani nje  poezi  per ate qe don ???? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

shkruani nje poezi per ate qe don ????

2 posters

Shko poshtë

shkruani nje  poezi  per ate qe don ???? Empty shkruani nje poezi per ate qe don ????

Mesazh nga WebMaster Thu 30 Apr 2009 - 4:05

VIRTUALITETIE bukur është kjo jetë,

sikur ti të ishe me mua
Por është një vuajtje e terr
kur ti je pa mua

Pse vuaj kaq shumë?
Pse ti je kaq larg?
E di që kjo "pse" e imja s'ka përgjigje
por dua të kem ty pranë vetes time.

Ç'do ditë po ëndërroj
ç'do fjalë e jotja më duket lumturi
A vallë këto fjalë të bukura do ti kemë në
REALITET?

Ah mër zemër sa larg që je
Veç shpirti im e di
dhe syri im që veç
vajton, vajton, vajton
se ty të kërkon

Sa herë mendoj për ty
Pse larg më je në jetë?
Asnjëherë smë thahet syri
dhe shpirti me djeg

TË DUA në jetë
ashtu siç je ne realitet
se me fjalët dhe xhestet e tua
Je më i bukuri Djalë për mua ...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

shkruani nje  poezi  per ate qe don ???? Empty Re: shkruani nje poezi per ate qe don ????

Mesazh nga OFICERI Thu 30 Apr 2009 - 4:11

Klea bukuroshe paske shkru shume poezi te bukur
qenka shume piklluese dhe me nje permbajtje qe shpreh shume ndjenja te forta dashurije
:zemerthyer:
OFICERI
OFICERI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 37
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/04/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi