Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dibër, proteste kundër hidrocentraleve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dibër, proteste kundër hidrocentraleve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dibër, proteste kundër hidrocentraleve

Shko poshtë

Dibër, proteste kundër hidrocentraleve Empty Dibër, proteste kundër hidrocentraleve

Mesazh nga Vizitor Thu 8 Apr 2010 - 2:49

Dibër, proteste kundër hidrocentraleve Hidrocentral-devollNdërtimi i tre hidrocentraleve të vegjël ne zonen e Dibres prane fshatit Trebisht ka shkaktuar protesten e banoreve te zones.

Ata janë të shqetësuar se tokat e tyre do mbeten pa uje. Per kete arsye ata kerkuan nderprerjen e projektit.

Banoret kane debatuar edhe me drejtuesit e komunes per kete problem. Banoret tremben se 3 mije hektare toke te fshatit te tyre do mbeten pa uje gjate stines se veres.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi