Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushë-Bulqizë, nuk jepen pensionet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fushë-Bulqizë, nuk jepen pensionet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fushë-Bulqizë, nuk jepen pensionet

Shko poshtë

Fushë-Bulqizë, nuk jepen pensionet Empty Fushë-Bulqizë, nuk jepen pensionet

Mesazh nga Vizitor Wed 14 Apr 2010 - 3:31

Fushë-Bulqizë, nuk jepen pensionet PensionistePrej dy javësh pensionistët dhe banorët e trajtuar me ndihmë ekonomike qëndrojnë me orë të tëra duke pritur pranë komunës Fushë-Bulqizë për të marrë pagesat. Por pritja e tyre është e kotë.


Shqetësimit të tyre i është bashkuar edhe kryetari i komunës.

Ai thote se i eshte drejtuar me letra zyrtare prefektit, drejtuesve te postes dhe Ministrise se Financave per te gjetur nje zgjidhje.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi