Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mir se erdhe ELIN People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mir se erdhe ELIN

Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty mir se erdhe ELIN

Mesazh nga WebMaster prej Mon 4 May 2009 - 2:43

TE UROI NJE ARGETIM TE KENDSHEM NE MESIN TONE ME RRESPEKT KLEA LOVE lule


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Vizitor prej Mon 4 May 2009 - 2:49

MIR SE ERDHE ELIN :birre: :birre: :birre:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Elin prej Mon 4 May 2009 - 2:59

PERSHENDETJE [smile_1][smile_1] KLEA RESP DHE FLM PER MIREPRITJEN
GoldeN prsh brother flm dhe ty [smile_1]
shresoj tja kalojm sa me bukur se bashku
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Vizitor prej Mon 4 May 2009 - 3:01

bukur do tja kalojm moos e caj koken e di vet ti :birre:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga WebMaster prej Mon 4 May 2009 - 3:02

ELI mir se erdhe te uroi je argetim te kendshem flm


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Vizitor prej Mon 4 May 2009 - 5:58

mire se erdhe ELIN uroj tja kalofsh mire me te gjithe
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Elin prej Mon 4 May 2009 - 5:59

fridi te flm jeni te gjith fantastika
flm per mirepritjen
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Vizitor prej Mon 4 May 2009 - 6:07

asgje eshte kenaqesi te kesh miq te rinje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Aristogata prej Mon 4 May 2009 - 6:07

mir se erdhe ELIN.shpresoj tja kalosh sa me mir ne shoqerin tone :kis:
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Elin prej Mon 4 May 2009 - 6:08

me te till shoqeri e te till mikepritje
jam i sigurt qe bukur do ja kalojm
respekte
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga mela prej Mon 4 May 2009 - 6:10

mire se erdhe elin dhe uroj qe te kenaqesh ne forum
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 108
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Elin prej Mon 4 May 2009 - 6:12

mela flm yvi se bashku do kenaqemi ,kalojm bukur
Elin
Elin
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : TEK ZEMRA E NJERES
Postime Postime : 667
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/05/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : pak nga te gjitha

http://www.crokoclub.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:03

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mir se erdhe ELIN Empty Re: mir se erdhe ELIN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi