Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vuaj at'her kur - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vuaj at'her kur - Faqe 19 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vuaj at'her kur

+66
Space
Anakonda
Besa
Aяtємιѕα
CuN@BosS/
Shkembi
EMI
jona_shk
Docteur
pexha
EpiKada
Selda
Arabela
Darius
Yll Qielli
dajti modh
bobi 10
Anila
Poeti Dhimbjes
Gjeto Gjetani
Maksi
Amazone
Albert
Bleta
mela
Bukurosh-Djal
Elisaaa
Vellai
Erza
Grejza
Durrsaku
Melaqja
lezhjani
aleksander
V-I-P
Prada
xhylianna
sycka
mentor
Dua
Gjarperesha
Gangsta
**Jeta**
Emona
kristjan91
artin
/:UserCode"
Shaban Cakolli
Doktori
vajza-sy-bukur
Polici
Kavaljeri
Binni
GENTA
LaDescarada
Li12i-GG ARMY
fidani
Ardii
Lolita
Elta
Neta E
Roksana
WebMaster
Alberti
Aristogata
elvira123
70 posters

Faqja 19 e 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Tue 9 Feb 2010 - 6:17

First topic message reminder :

VUAJ KUR JE AFER DHE QENDRON LARG
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë


Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 23 Nov 2011 - 12:28

atehere kur sme lejne me pi uje [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 23 Nov 2011 - 12:30

..atehere kur i akuzuari behet viktime e viktima i akuzuari [@@@@@@]
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Wed 23 Nov 2011 - 12:30

ather kur deshprohesh
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 12:32

Cun@Boss shkruajti:atehere kur sme lejne me pi uje [You must be registered and logged in to see this image.]
hahha ngordhsh ska me uje, s'ka me burimi.... (tongueout) Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 23 Nov 2011 - 13:49

EMI shkruajti:
Cun@Boss shkruajti:atehere kur sme lejne me pi uje [You must be registered and logged in to see this image.]
hahha ngordhsh ska me uje, s'ka me burimi.... [You must be registered and logged in to see this image.]

hahah mos mle dhe ti te vuaj keshtu [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 13:51

Cun@Boss shkruajti:
EMI shkruajti:
Cun@Boss shkruajti:atehere kur sme lejne me pi uje [You must be registered and logged in to see this image.]
hahha ngordhsh ska me uje, s'ka me burimi.... [You must be registered and logged in to see this image.]

hahah mos mle dhe ti te vuaj keshtu [You must be registered and logged in to see this image.]
OK UNE DO TE LETESOJ PAK ETJEN , DO TE JAP PAK UJE PUSI... NGA RUMANIA.... geeegge Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Shkembi Wed 23 Nov 2011 - 14:03

hidhi pak miell mrena mi Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 14:05

SHKEMBI shkruajti:hidhi pak miell mrena mi Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788
pak ashtu lazarati, te perpunuar mire...ose ashtu te kuqe...jo mo larg qofte se nuk dua me e cu ne boten matane..hahha jo e bardha i mjafton... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Shkembi Wed 23 Nov 2011 - 15:55

EMI shkruajti:
SHKEMBI shkruajti:hidhi pak miell mrena mi Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788
pak ashtu lazarati, te perpunuar mire...ose ashtu te kuqe...jo mo larg qofte se nuk dua me e cu ne boten matane..hahha jo e bardha i mjafton... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
me ate te kuqen e cojm per le... Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 23 Nov 2011 - 15:58

Vuaj atehere kur ngjoj ate kongen summer 2011 Emine moj emine une ta lypa ti sma dhe [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 16:00

SHKEMBI shkruajti:
EMI shkruajti:
SHKEMBI shkruajti:hidhi pak miell mrena mi Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788 Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788
pak ashtu lazarati, te perpunuar mire...ose ashtu te kuqe...jo mo larg qofte se nuk dua me e cu ne boten matane..hahha jo e bardha i mjafton... [QeSh] [QeSh] [QeSh]
me ate te kuqen e cojm per le... Vuaj at'her kur - Faqe 19 426788
epra duhet panjeher se mbase po eteprojme ne doze mo, hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga EMI Wed 23 Nov 2011 - 16:02

Cun@Boss shkruajti:Vuaj atehere kur ngjoj ate kongen summer 2011 Emine moj emine une ta lypa ti sma dhe [You must be registered and logged in to see this image.]
hahah osa e forte ... prap nuk ta dha e.hahahh
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga CuN@BosS/ Wed 23 Nov 2011 - 16:27

Vuaj atehere kur te shikoj ti ke kati 4 une ke kati 5 kur shkund rrobat ene te dalin si me na nxjerr fotografi [You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Arabela Wed 23 Nov 2011 - 19:36

te lendosh zemren time esh si te lendosh dicka qe i perket zotit,,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Thu 24 Nov 2011 - 9:26

...ateher kur me mungon.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Arabela Thu 24 Nov 2011 - 9:28

kur mendoj se mbase nuk ndihesh mire,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Alberti Thu 24 Nov 2011 - 9:29

..kur nuk je ketu.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Besa Fri 25 Nov 2011 - 11:25

...lendoj dike pa dashje.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Vizitor Fri 25 Nov 2011 - 11:26

kurr jam i vetmuar
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga EpiKada Sun 27 Nov 2011 - 11:21

Cdo dite drejt qiellit shikoj..mos ndoshta diku je ti..
por ti nuk shfaqesh ndonjehere..
dhe lotet ngelen pa u thare..
Ne cdo enderr ty te perqafoj..
rri e bisedoj me ty si me pare..
por enderren dikush e zgjon..dhe shoh qe ste kam prane..
ATEHERE...
erresira mbulon cdo pjese te trupit tim..Ankthi me ben te mos dua te jetoj..
me duket se jetoj ne nje mashtim..por perseri une ty te kerkoj ..
EpiKada
EpiKada
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Cteduhetty
Postime Postime : 5045
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/10/2010
Hobi Hobi : Kelion

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Anakonda Fri 2 Dec 2011 - 18:19

Vuaj atehere kur ti ngacmon te tjera dhe ben si i pafajshem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Space Sun 29 Jan 2012 - 7:42

te kam larg
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Anakonda Sat 11 Feb 2012 - 6:06

Vuaj kur ti me tradheton,e nuk me beson se te dua me gjithe shpirt.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Next Sat 11 Feb 2012 - 7:52

vuaj kur sme beson..
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Labja Sat 11 Feb 2012 - 12:05

largohesh..............
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Andetta Sat 11 Feb 2012 - 12:06

............... nuk me kupton
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Arabela Wed 15 Feb 2012 - 7:14

Vuaj kur ti vuan,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Maksi Wed 15 Feb 2012 - 7:16

Disagjera nuk I kuptoj dot
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Fata Wed 15 Feb 2012 - 7:20

Vuaj kur ti je larg meje!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga dajti modh Wed 15 Feb 2012 - 7:24

vuaj kur ti se ke prane ate qe deshiron juhjjjjj
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Fata Wed 15 Feb 2012 - 7:27

Vuaj kur ty gocat te refuzojn[You must be registered and logged in to see this image.]
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Maksi Wed 15 Feb 2012 - 7:30

Ku ti me injoron
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Fata Wed 15 Feb 2012 - 7:35

Vuaj kur ty s'te kam pran!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Maksi Wed 15 Feb 2012 - 7:38

Kur nuk me ppergjigjesh
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Fata Wed 15 Feb 2012 - 7:47

Kur nuk me kuptojn...
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Labja Wed 15 Feb 2012 - 22:31

kur me kupton......
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Maksi Wed 15 Feb 2012 - 23:23

vuan dhe ti....
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Labja Wed 15 Feb 2012 - 23:36

Marino shkruajti:vuan dhe ti....
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Maksi Wed 15 Feb 2012 - 23:45

lendohesh per gjera te vogla...
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Labja Wed 15 Feb 2012 - 23:48

merzitesh se nuk me kuptohn
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuaj at'her kur - Faqe 19 Empty Re: Vuaj at'her kur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 19 e 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi