Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te lendova kur ti.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te lendova kur ti.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te lendova kur ti....

+18
Anakonda
dajti modh
Selda
Maksi
Anila
Darius
Tonii
Erza
Hera
Neta E
Bleta
Prada
WebMaster
Aristogata
Shaban Cakolli
Lolita
Alberti
**Jeta**
22 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Te lendova kur ti....

Mesazh nga **Jeta** Thu 29 Apr 2010 - 12:20

Te lendova kur ti me lendove mua....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Alberti Thu 29 Apr 2010 - 12:21

Te lendova kur ti me the gjithqka!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Lolita Thu 29 Apr 2010 - 23:57

te lendova me fjalet e mia
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Thu 29 Apr 2010 - 23:59

te lendova pa dashje
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Lolita Fri 30 Apr 2010 - 0:02

te lendova kur ti ike
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 30 Apr 2010 - 0:05

te lendova,kur nuk te tregova se po iku
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Lolita Fri 30 Apr 2010 - 0:06

te lendova kur te thash lamtumir
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 30 Apr 2010 - 0:08

te lendova qe nuk te thash te njejten
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Lolita Fri 30 Apr 2010 - 0:09

te lendova kur te bertita
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 30 Apr 2010 - 0:10

te lendova kur ti bertisje,haha
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Lolita Fri 30 Apr 2010 - 0:11

ahahah te lendova kur e meritoje
Lolita
Lolita
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4479
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 30 Apr 2010 - 0:13

te lendova qe nuk erdha me ju ne kafe
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Fri 30 Apr 2010 - 0:13

te lendova qe nuk erdha me ju ne kafe
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Apr 2010 - 0:38

kur ti besove me shum se kurr tek une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Alberti Fri 30 Apr 2010 - 2:45

Te lendova kur ti me doje..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Apr 2010 - 4:08

kur ti me kishe nevoje
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga **Jeta** Fri 30 Apr 2010 - 9:39

Te lendova kur heshta dhe nuk flisja....
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Apr 2010 - 9:41

kur vonoja pergjigjet e mia
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Alberti Fri 30 Apr 2010 - 11:26

me lendove!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Fri 30 Apr 2010 - 11:27

prisje reagim tjeter nga mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Aristogata Fri 30 Apr 2010 - 11:28

dashurove dicka te ndaluar
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Alberti Fri 30 Apr 2010 - 11:28

kur ti se pranoje se doje tjerter..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga **Jeta** Sun 2 May 2010 - 10:48

Ti prisje me shum nga un... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga WebMaster Sun 2 May 2010 - 10:49

te lendova sepse te besova shume
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Sun 2 May 2010 - 11:33

kur ti besoje tek mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 7:58

me deshe!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Mon 3 May 2010 - 8:10

kur ti me lendove mu
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Prada Mon 3 May 2010 - 8:17

te lendova ama

pa deshir
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Vizitor Mon 3 May 2010 - 8:18

kur ti gjeje arsye te kota per ti shpetuar situates
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Prada Mon 3 May 2010 - 8:20

te lendova ty shënjat ishin tek ti

por dhimbja ishte tek une
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Bleta Mon 3 May 2010 - 8:31

Të lëndova kur ti vajtojshe :(
Bleta
Bleta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Në Oqeanin e Pafund!
Postime Postime : 839
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Prada Mon 3 May 2010 - 8:33

te lendova ne qastet e pa pritura
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 110
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Alberti Mon 3 May 2010 - 9:46

Te lendova kur ti me doje me se shumti!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Aristogata Wed 19 May 2010 - 8:04

te lendova pa dashur
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Neta E Wed 19 May 2010 - 9:02

Te lendova kur ti doje qe t'me mashtroje mua
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga **Jeta** Wed 19 May 2010 - 11:05

Te lendova kur ti u bere xheloz.... [You must be registered and logged in to see this image.]
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Shaban Cakolli Wed 19 May 2010 - 11:06

te lendova me pahir [You must be registered and logged in to see this image.]
Shaban Cakolli
Shaban Cakolli
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 6690
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Hera Wed 19 May 2010 - 12:22

Te lendova kur te thashe se nuk te duaa me ..
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Aristogata Thu 20 May 2010 - 10:00

te lendova pa dashur
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Neta E Thu 20 May 2010 - 10:05

Kur ti se prisje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te lendova kur ti.... Empty Re: Te lendova kur ti....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi