Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të qeshim se bashku People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Të qeshim se bashku People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të qeshim se bashku

+9
WebMaster
ZeQo
Naki
Poeti Dhimbjes
a70
[M!mO]
kasperi
memaliaj
Grejza
13 posters

Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Të qeshim se bashku

Mesazh nga Grejza Sun 16 May 2010 - 1:03

Nxënësi dhe mësuesja

Një nxënës i sapoardhur në klasën e re
Pyet mësuesen:"Mësuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bër?"
-Jo asnjëherë - ia kthen mësuesja.
-Atëherë se besoj që do më dënoni për detyrat që nuk i kam bërë..[smile_1] [smile_1] [smile_1]
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Grejza Sun 16 May 2010 - 1:04

1+1=?
Hasa e pyet Husën:
"Sa bëjnë 1+1?
Husa i thotë : 2
Hasa ia kthen: "Shumë pak Bre"...
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Grejza Fri 21 May 2010 - 9:26

Shkon
nje grua plak ndoktor dhe i thot dokit, mdhem barki... doktori manjak i
thot, oj hall, ke mbet shtatzan... plaka ja kthen... o pis si mundesh
mem than mu kshu... do shkoj tjeterkundi..

doktori u telefonon tjerve edhe u thot, thujni plakes se ka mbet me bark..

halla shkon te 5 doktor, krejt i thujn, ke mbet me bark..
...
tu shku nshpi halla e merzitet.. thot vet me vitin.... nkoh tsodit as gishtit si besohet...
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga memaliaj Sat 22 May 2010 - 1:41

vajti nje dite lepuri te stani dhive, shkallmon deren dhe u thot dhive:
kush eshte me gangsteri ketu? dhit ulen kokat dhe sfolen dhe lepur u thot: shpejt nga 5 mije lek ketu.
lepur e beri prap te nesermen dhe keshtu me radh.
dhit te inatosura shkojne per ndihme te ujku dhe i thon: keshtu keshtu lepuri. ujku u thot dhive se do vi une me ju dhe ta shikojm njeher lepurin kur ti dal une perpara si do flas. ok keshtu ben
te nesermen lepur ne orar te dera.
kush eshte me gangsteri ketu thot lepuri.
une jam me gangsteri thot ujku, kur pas lepurit del ariu dhe thot:
me gangsteri 10 mije lek gjith te tjeret nga 5 mije lek.
hahahahaaaaaaaaaa
memaliaj
memaliaj
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 150
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga kasperi Sat 4 Sep 2010 - 10:19

njeri hyn ne nje barnatore dhe i kerkon farmacistit buke,ai i thote se nuk kemi buke ketu.por ai prap insiston dhe nuk dele pai dhene buk.
ne ate moment kalon nje polic andej dhe shehe nje zenke atu dhe thote qfare problemi ka ketu.farmacisti i tregon policit se po kerkon buke ketu une po i them se ska buke.polici i thote farmacistit ani de qi ski buke jepja nje kifle ven bukes [smile_1] [smile_1] [smile_1]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga [M!mO] Sun 5 Sep 2010 - 4:23

Pacienti: Doktor, doktor… jam shume i shqetesuar, degjoj zera dhe nuk shikoj asnjeri.
Doktori: Kur ndodh kjo?
Pacienti: Kur flas ne telefon!
[M!mO]
[M!mO]
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mitrowice
Postime Postime : 705
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2010
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : msn, muzika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga a70 Sun 12 Sep 2010 - 12:29

Anetari : do qeshim se bashku
Administratori : Ke kujdes

qeshni pak se ska kuptimm
a70
a70
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 407
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 12 Sep 2010 - 12:31

Grejza shkruajti:Shkon
nje grua plak ndoktor dhe i thot dokit, mdhem barki... doktori manjak i
thot, oj hall, ke mbet shtatzan... plaka ja kthen... o pis si mundesh
mem than mu kshu... do shkoj tjeterkundi..

doktori u telefonon tjerve edhe u thot, thujni plakes se ka mbet me bark..

halla shkon te 5 doktor, krejt i thujn, ke mbet me bark..
...
tu shku nshpi halla e merzitet.. thot vet me vitin.... nkoh tsodit as gishtit si besohet...


[smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1] [smile_1]


Fantazi kjo e gjalle kjo. hahahahaaaa....
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Naki Wed 15 Sep 2010 - 12:01

Nje rosak del nga foleja dhe, me pak mesime marre nga prinderit e vet, dhe fillon te shetise boten.
Takon nje qen dhe e pyet:
Rosaku: Ti kush je?
Qeni: Jam qeni ujk.
Rosaku: S'ka mundesi! Robi, o eshte qen, o eshte ujk.
Qeni: Nena me ishte ulkonje, ndersa babai im ishte qen, bene dashuri dhe linda une, qeni ujk.
Rosaku, duke ecur me tej, ndalon prane nje pellgu per te pire uje dhe sheh nje peshk.
Rosaku: Po ti kush je?
Trofta: Jame trofte salmoni
Rosaku: S'ka mundesi, robi, o eshte trofte o salmon
Trofta: Nena me ishte trofte, babai salmon, bene dashuri dhe linda une.
Rosaku i habitur kthehet dhe sheh nje insekt
Rosaku: Po ti kush je?
Mushkonja: Jam mushkonja tiger
Rosaku: Ik ore pirdhu dhe mos me thuaj se te ka kap nenen tigri. Të qeshim se bashku 187992
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Naki Wed 15 Sep 2010 - 12:09

Tri here www

Nje zonje po kerkonte ndihme permes linjes telefonike te nje shperndarsi te internetit dhe kshtu qe nje djalosh i cili pergjigjet ne telefonat mundohet qe t’i ndihmoj asaj:
Djaloshi: Zonje, a po e shihni se ku gjendet shiriti i adresave, ne pjesen e siperme te shfletuesit te internetit (ang. Internet Explorer), aty ku fillon diçka me http?
Zonja: Po, e gjeta
Djaloshi: mire, shlyeni tani krejt ate se çka shkruan aty!
Zonja: ne rregull e shleva.
Djaloshi: tani shtypeni tre here dubl V (W) zonje.
Pas pritjes prej disa sekondave:
Zonja: Biri im, ku gjendet ne tastier tri here dubl V (W)?
Naki
Naki
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtinë
Postime Postime : 1460
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 53
Hobi Hobi : Peshkimi

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga ZeQo Thu 7 Oct 2010 - 7:34

Njoni shkon cullak nkafe dhe kur tvjen kamarieri edhe masi qe ta merr porosin nuk ja dan syt. Shka mi ki hap syt E vet ky tipi cullak. Jo viq pet kqyri ku munesh mi pas paret
ZeQo
ZeQo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 141
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2010
Mosha Mosha : 111

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga WebMaster Thu 7 Oct 2010 - 7:37

Të qeshim se bashku 398758 Të qeshim se bashku 398758 ku ma gjete amon zeqo kete hahahahahaha
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga ZeQo Thu 7 Oct 2010 - 7:37

ukan amerikani edhe ka than na e kena teknologjin shum te zhvillume si te gjujna nje hekur ne qjell bohet raket gjermani ka than edhe na e kena si te gjujna nej dru bohet anije shqiptari ka than edhe na e kena si te ulum nej mut ne fotele bohet politkan
ZeQo
ZeQo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 141
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2010
Mosha Mosha : 111

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga ZeQo Thu 7 Oct 2010 - 7:40

I bertet mesuesja nxensit pse u vonove sot nxensi po e qova lopen me eth oj msuse mesuesja i pisket a sboni baba a nxenesi po po mezati ma mire
ZeQo
ZeQo
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 141
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2010
Mosha Mosha : 111

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 11 Oct 2010 - 3:46

Nje burre ishte ne shtratin e vdekjes dhe i mbeldh te 10 femijet e tij dhe gruan dhe u thote fjalen e fundit...shikon dhe nje here djalin e vetem qe eshte Lash dhe i thote gruas...grua te lutem tani qe jam duke vdekur me thuaj te verteten Lashin me ke e ke se nuk me ngjan fare...dhe gruaja i pergjigjet...burr i dashur vdis i qete se vetem Lashi eshte yti...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga WebMaster Sun 17 Oct 2010 - 6:15

Të qeshim se bashku 47829_1589316701637_1497443092_1503172_1120158_n
Të qeshim se bashku 398758 Të qeshim se bashku 398758 Të qeshim se bashku 398758 Të qeshim se bashku 398758
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Durrsaku Fri 30 Sep 2011 - 4:44

Të qeshim se bashku 48035_147172845316053_106735919359746_283806_2448886_n
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Durrsaku Fri 30 Sep 2011 - 5:52

leter me te bukur skam lexu ndonjehere

ka shume dashuri brenda
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga dajti modh Fri 30 Sep 2011 - 5:56

Të qeshim se bashku 426788 Të qeshim se bashku 426788 jo po thuj qe sjemi te omel ne tironcit :429293:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 9:19

Kero barcaleta jo vetem qe jane per te qeshur,por per te te rene dhembet ne toke.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të qeshim se bashku Empty Re: Të qeshim se bashku

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi