Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vizatime te ndryshme nga Saimiri

+31
Elisa
Elisa 83
GocTirone
Prada
Katniss
kasperi
Amazone
Anila
Ariel
Golden
AlBora
Єямєℓiиdå
bobi 10
Tonii
Medina
Sergio
aLbinna.
/:UserCode"
Ajo goca
genaro gattuso
Hera
leta
Grejza
LaDescarada
Alberti
Elisaaa
Ardii
Aristogata
Emona
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:03

Përshëndetje të gjithëve:

Në vijim të kësaj teme do të mundësinë te njiheni me disa nga vizatimet e mia...
Po jua them që në fillim;
" Nuk është se jam piktor, por pikturoj thjeshtë nga që e kam qejf pikturën ".
Ndaj ju bëj të ditur që nuk do të shihni ndonjë vizatim madhështor, si ato të piktorëve të medhenj... (hahahahahaaaa)

Gjithsesi, shpresoj që t'i pëlqeni sadopak edhe përse janë të vizatuara nga një dorë e thjeshtë...

Njëkohësishtë, kam shumë dëshirë që të leni edhe komentet tuaja në lidhje me pikturat që do të shihni në vazhdim... (Shënim: Ndihuni të lirë në shprehjen tuaj të sinqerte, pasi nuk do më më mbetet qejfi edhe në qoftë se nuk ju pëlqejnë)


Gjithë të mirat në jetë:


Sinqerishtë:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:05

Nje Audi A4...

Vizatime te ndryshme nga Saimiri KE3sbD501702-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:05

Vizatime te ndryshme nga Saimiri TJf4h8090129-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:06

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Akt_pu10
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jun 2010 - 5:43

Vizatime te ndryshme nga Saimiri 94251 jeni talent i vertete
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jun 2010 - 5:45

Shum te bukura saimiri me pelqejne ke talent vazhdo keshtu mos e ndal lapsin kurre
Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rc Pytje & Përgjigje Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Emona Fri 11 Jun 2010 - 6:48

Samir Vertet Paske Talent Pelqyen shum Veq Perpara!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Aristogata Fri 11 Jun 2010 - 8:18

bravo shum shum te bukura Saimir brava brava brava


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Vizitor Fri 11 Jun 2010 - 8:24

samir piktor i mir vetum vazhdo shoki
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Ardii Fri 11 Jun 2010 - 9:35

Veq Vazhdo NeXt shokii
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:47

Anna shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri 94251 jeni talent i vertete

Faleminderit shume Anna, per komplimentet.

Sinqerishte: Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:48

Kle@Love shkruajti:Shum te bukura saimiri me pelqejne ke talent vazhdo keshtu mos e ndal lapsin kurre

Te faleminderit edhe ty Klea, per fjalet e embla dhe te uroj cdo te mire.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:49

EmoNa shkruajti:Samir Vertet Paske Talent Pelqyen shum Veq Perpara!

Faleminderit EmoNa, per komplimetin tend dhe fjalet e embla.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:50

Aristogata shkruajti:bravo shum shum te bukura Saimir brava brava brava

Shume shum faleminderit edhe prej teje Aristogata, per komplimentet.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:50

kushtrimi shkruajti:samir piktor i mir vetum vazhdo shoki

Faleminderit shume i nderuar kushtrim.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:51

ActionCode shkruajti:Veq Vazhdo NeXt shokii

Faleminderit edhe prej teje ActionCode, dhe ja ku po ja nisi edhe me disa te tjera ne vazhdim.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Elisaaa Fri 11 Jun 2010 - 12:52

te lumshin duart i Nderuari Saimiri me te vertet punim i mrekullueshem vetem suksese te metejshme ne te Ardhmen
me respekte nga ana ime
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:53

Dhe tani, ndryshojme pak teme, duke kaluar tek tatuazhet...Vizatime te ndryshme nga Saimiri Delfin10
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:54

eleunora00 shkruajti:te lumshin duart i Nderuari Saimiri me te vertet punim i mrekullueshem vetem suksese te metejshme ne te Ardhmen
me respekte nga ana ime

Te faleminderit motra per fjalet e bukura dhe te embla.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:54

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Akrep_10
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 12:55

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Akrep10
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Jun 2010 - 1:08

Dhe tani kalojme tek portretet...


Vizatime te ndryshme nga Saimiri 7WSpnF761840-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Jun 2010 - 1:08

Vizatime te ndryshme nga Saimiri 1rPz0C095095-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Jun 2010 - 1:09

Vizatime te ndryshme nga Saimiri IFSuV1030568-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 13 Jun 2010 - 11:56

Vizatime te ndryshme nga Saimiri IJjCHl304989-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 14 Jun 2010 - 12:16

Vizatime te ndryshme nga Saimiri EAlx6v438860-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Alberti Mon 14 Jun 2010 - 12:19

Met vertet shum te mira, paske talent per art ti..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 14 Jun 2010 - 12:20

Belti shkruajti:Met vertet shum te mira, paske talent per art ti..

Te faleminderit i nderuar per komplimentin.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga LaDescarada Wed 16 Jun 2010 - 10:19

wauuuuu shum mir po vizatojshe ti met vertet .... :bobo: veq vauhdo ashtu...a e ki kete si hobi apo merresh profesionalisht me vizatime?
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Jun 2010 - 12:03

lyricalgirl shkruajti:wauuuuu shum mir po vizatojshe ti met vertet .... :bobo: veq vauhdo ashtu...a e ki kete si hobi apo merresh profesionalisht me vizatime?

Faleminderit shume lyricalgirl per komplimentet. Kete e bej thjesht per hobi, kur gjej ndonjehere ndopak kohe te lire, dhe nuk jam profesionist ne kete fush, sikurse e kam shpjeguar edhe ne fillim te temes...

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Jun 2010 - 12:05

Vizatime te ndryshme nga Saimiri 6Pk5JE023631-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Jun 2010 - 12:05

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Akrep_10
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:02

Vizatime te ndryshme nga Saimiri CX5Gyf182999-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Jun 2010 - 10:03

Te lumshin duart saimiri me te vertet
Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rc Pytje & Përgjigje Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:05

Kle@Love shkruajti:Te lumshin duart saimiri me te vertet

flm shum Klea...

Me respekt: Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga WebMaster Mon 21 Jun 2010 - 10:10

Po si tja bej se dua edhe un nje portret mo Vizatime te ndryshme nga Saimiri 187992
Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rc Pytje & Përgjigje Vizatime te ndryshme nga Saimiri 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Vizitor Mon 21 Jun 2010 - 10:10

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri CX5Gyf182999-02


she she,kete ma pe mua me siguri dhe e bere copy Vizatime te ndryshme nga Saimiri Icon_razz hahahaha shum te bukura te gjitha,pranoni urimet e mia gjithashtu Vizatime te ndryshme nga Saimiri 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri 94251
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Grejza Mon 21 Jun 2010 - 10:11

Perveq fjaleve te arta qe din ti thuresh me aq mjeshteri dhe te rradhitura aq bukure qe cdo kush do kishte nder per ti lexuar, kesaj gjeje ja bashkangjit dhe behesh ende me i persosur me hedhjen e vijave ne leter duke Vizatuar dhe duke shprehure ate ndjnjen e brendshme e cila me se miri tregohet nepermjet lapsit..pergezimet e mija Jo kot te kam quajtur ARTIST i verte por realisht jeni i tille! Grejza
Grejza
Grejza
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Lule Më Lule
Postime Postime : 1293
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/05/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Vrasëse

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Ardii Mon 21 Jun 2010 - 10:12

shoki te lumt brava
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:14

Kle@Love shkruajti:Po si tja bej se dua edhe un nje portret mo Vizatime te ndryshme nga Saimiri 187992

Perse jo?!
Mbase nje dite edhe ty ta bej nje portret, kuptohet me aq sa te me vij duarsh, pasi nuk jam profesionist, dhe nuk mundem qe ti kap te gjitha hiret e tua te bukura...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi