Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vizatime te ndryshme nga Saimiri

+31
Elisa
Elisa 83
GocTirone
Prada
Katniss
kasperi
Amazone
Anila
Ariel
Golden
AlBora
Єямєℓiиdå
bobi 10
Tonii
Medina
Sergio
aLbinna.
/:UserCode"
Ajo goca
genaro gattuso
Hera
leta
Grejza
LaDescarada
Alberti
Elisaaa
Ardii
Aristogata
Emona
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:03

First topic message reminder :

Përshëndetje të gjithëve:

Në vijim të kësaj teme do të mundësinë te njiheni me disa nga vizatimet e mia...
Po jua them që në fillim;
" Nuk është se jam piktor, por pikturoj thjeshtë nga që e kam qejf pikturën ".
Ndaj ju bëj të ditur që nuk do të shihni ndonjë vizatim madhështor, si ato të piktorëve të medhenj... (hahahahahaaaa)

Gjithsesi, shpresoj që t'i pëlqeni sadopak edhe përse janë të vizatuara nga një dorë e thjeshtë...

Njëkohësishtë, kam shumë dëshirë që të leni edhe komentet tuaja në lidhje me pikturat që do të shihni në vazhdim... (Shënim: Ndihuni të lirë në shprehjen tuaj të sinqerte, pasi nuk do më më mbetet qejfi edhe në qoftë se nuk ju pëlqejnë)


Gjithë të mirat në jetë:


Sinqerishtë:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 3 Feb 2011 - 4:15

Asgje i nderuar Kasper, pasi kjo knaqsi eshte eme shume e imja,
dhe mbi se gjithash me behet shume qejfi qe kam miq te tille
ne kete forum qe pelqejn punen time.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 9 Feb 2011 - 13:58

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 46ihRm494638-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Katniss Sat 12 Feb 2011 - 1:46

Vizatime te mira Saimir,pergezimet e mija...
Ndoshta nje dite do te te tregoj ca nga te mijat....
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 1:47

Calliope shkruajti:Vizatime te mira Saimir,pergezimet e mija...
Ndoshta nje dite do te te tregoj ca nga te mijat....

Faleminderit per komplimentin dhe njekohesisht me duhet te theksoj se do te jete nje kenaqesi per mua qe t'i shoh te tuat vizatime.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Feb 2011 - 1:53

Saimiri dua edhe un nje vizatim nga ty hmmmmmm
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 1:54

K@E shkruajti:Saimiri dua edhe un nje vizatim nga ty hmmmmmm

Varet se cfare vizatimi doni e nderuar?!
Pastaj shohim e bejm. hahahaha
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Prada Sat 12 Feb 2011 - 1:55

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 46ihRm494638-02


një e till kushton 700 euro


shum shum e mir qenka
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga WebMaster Sat 12 Feb 2011 - 1:55

ihiuuu Dua nje dicka qe po te jap foton do jete nder per mua do te them ne msn
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Katniss Sat 12 Feb 2011 - 1:55

Shoh qe paske vizatim edhe me ngjyra,edhe vetem me grafit.Une vizatoj vetem me grafit,nuk preferoj me ngjyra.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 1:57

Calliope shkruajti:Shoh qe paske vizatim edhe me ngjyra,edhe vetem me grafit.Une vizatoj vetem me grafit,nuk preferoj me ngjyra.

Eshte e vertet, edhe une gjithmone lodhem shume ne ngjyra,
por mundohem qe te punoj disi edhe me to, sepse kane tjeter ndjesi.
Por me shume grafitin e kam me qejf dhe me kollaj kuptohet.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 1:58

Prada shkruajti:
Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 46ihRm494638-02


një e till kushton 700 euro


shum shum e mir qenka

E ke fjalen nje e tille reale apo nje foto e pikturuar?!
hahahahaahahahhahahah
se po te ishte per foton e shita une atehere.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 1:59

K@E shkruajti: Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 122434 Dua nje dicka qe po te jap foton do jete nder per mua do te them ne msn

Ok, shohim e bejm. Gjithsesi flasim per kete.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Prada Sat 12 Feb 2011 - 2:09

Saimiri shkruajti:
Prada shkruajti:
Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 46ihRm494638-02


një e till kushton 700 euro


shum shum e mir qenka

E ke fjalen nje e tille reale apo nje foto e pikturuar?!
hahahahaahahahhahahah
se po te ishte per foton e shita une atehere.

jo more reale se mokan veq vizatim isha msue edhe uen e ty stekisha tregue hiq hahahahah bravo bravo shum shum te mira ishin rrespekte
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 2:10

Hahahahahahahahhaaa
Faleminderit mik dhe te uroj cdo te mire ne jete dhe familje.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 2:26

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Portretfemre
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga kasperi Sat 12 Feb 2011 - 2:33

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Portretfemre
saimir a mundesh edhe me ngjalle se shume e mire te koka qesh brava
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 2:36

Hahahahahahahhaah
Po pse more mik, cfare me pandeh mua ti, magjistar?!

Gjithsesi me behet qejfi qe te ka pelqyer.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Katniss Sat 12 Feb 2011 - 6:35

Saimir,ndiq kete linkun per te pare disa nga veprat e mija...

http://www.flickr.com/photos/erms_drawings/
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sat 12 Feb 2011 - 13:50

Calliope shkruajti:Saimir,ndiq kete linkun per te pare disa nga veprat e mija...

[url=http://www.flickr.com/photos/erms_drawings/
http://www.flickr.com/photos/erms_drawings/[/quote[/url]]

Po ti qenke nje artiste e vertete moj.
Me pelqyen me te vertet shume piktuarat e tua dhe per me shume
perkujdesia qe tregon ne perdorjen e grafitit pa anje gabim apo njolle as eedhe me te vogel.
Gjithsesi dicka tjeter qe me terhoqi vemendjen ishte edhe tematika dhe fantazia e frymezimit
tuaj qe derdhni ne pikture.
Urime nga ana ime Calliope dhe suksese te metejshme ne vazhdim.

Me rrespekt:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Katniss Sun 13 Feb 2011 - 1:31

Saimiri shkruajti:
Calliope shkruajti:Saimir,ndiq kete linkun per te pare disa nga veprat e mija...

[url=http://www.flickr.com/photos/erms_drawings/
http://www.flickr.com/photos/erms_drawings/[/quote[/url]]

Po ti qenke nje artiste e vertete moj.
Me pelqyen me te vertet shume piktuarat e tua dhe per me shume
perkujdesia qe tregon ne perdorjen e grafitit pa anje gabim apo njolle as eedhe me te vogel.
Gjithsesi dicka tjeter qe me terhoqi vemendjen ishte edhe tematika dhe fantazia e frymezimit
tuaj qe derdhni ne pikture.
Urime nga ana ime Calliope dhe suksese te metejshme ne vazhdim.

Me rrespekt:
Saimiri...

Faleminderit Saimir.Une perpiqem qe nepermejt surreales te shpreh realitetin.
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga WebMaster Sun 13 Feb 2011 - 1:51

Sikur te hap nje galeri me dizenjit e te dyve une mire do ishte haha
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rc Pytje & Përgjigje Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 13 Feb 2011 - 9:13

K@E shkruajti:Sikur te hap nje galeri me dizenjit e te dyve une mire do ishte haha

Nga une e ke lejen ne xhep.
Pastaj perfitimet i ndajm bashke... hahahahaha
Si me sebep fitojm ndonje lek edhe me keto zhgarravina me te cilat kam vrare momentet e vetmise...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 13 Feb 2011 - 11:33

Ky vizatim vjen enkas per antaren Amazone, duke qene se me kerkoi nje vizatim te till pasi i adhuron shume kuajt...

Sinqerisht:
Saimiri...

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Kali10_1200x800
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Amazone Sun 13 Feb 2011 - 11:36

Saimiri shkruajti:Ky vizatim vjen enkas per antaren Amazone, duke qene se me kerkoi nje vizatim te till pasi i adhuron shume kuajt...

Sinqerisht:
Saimiri...

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Kali10_1200x800

shume flm Saimiri ....me lejo ta marr si pikture dhe ta kem ne arkivin e laptopit tim
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 13 Feb 2011 - 11:37

Me gjithe qejf moj, perse jo.
Me vjen shume mire qe te ka pelqyer, packa se eshte dicka fare e thjesht.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Amazone Sun 13 Feb 2011 - 11:39

Saimiri shkruajti:Me gjithe qejf moj, perse jo.
Me vjen shume mire qe te ka pelqyer, packa se eshte dicka fare e thjesht.

Sinqerisht:
Saimiri...

gjeja e thjeshte ka me vlere Saimir ......flm
Amazone
Amazone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Greece
Postime Postime : 4385
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/12/2010
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : Hipizem /tenis

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Feb 2011 - 5:37

Amazone shkruajti:
Saimiri shkruajti:Me gjithe qejf moj, perse jo.
Me vjen shume mire qe te ka pelqyer, packa se eshte dicka fare e thjesht.

Sinqerisht:
Saimiri...

gjeja e thjeshte ka me vlere Saimir ......flm

Eshet mese e vertet kjo thenia jote e nderuar Amazone,
por gjithmone varet nga njeriu se sa i thjesht eshte dhe
se sa shume e cmon thjeshtesine...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Feb 2011 - 5:46

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Albaniatribaltattoo


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Mon 7 Mar 2011 - 2:12, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Anila Wed 16 Feb 2011 - 5:50

shof ne mesin e shqiponjes nje G˛& A.........KJO ME PELQEN.. geeegge
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Feb 2011 - 5:52

Anila shkruajti:shof ne mesin e shqiponjes nje G˛& A.........KJO ME PELQEN.. Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 668312

Duken vertet si dy shkronja ato qe thua ti Anila,
por ne te vertete nuk kane asnje kuptin ne kete rast,
pasi jane thjesht nderthurjet apo thyerje te rastit qe
kane koiciduar ne shkronja te tilla...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Anila Wed 16 Feb 2011 - 5:55

e kuptoj, me pelqen piktura jote....
vazhdo te vizaton,,,por mos harro dua nje portret te ma ben(shaka)...
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 16 Feb 2011 - 5:56

Anila shkruajti:e kuptoj, me pelqen piktura jote....
vazhdo te vizaton,,,por mos harro dua nje portret te ma ben(shaka)...

-Pse jo, mbase nje dite e vizatoj edhe nje portret te bukur tendin...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 20 Feb 2011 - 11:53

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Kalez
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Anila Sun 6 Mar 2011 - 5:52

kasperi shkruajti:
Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Portretfemre
saimir a mundesh edhe me ngjalle se shume e mire te koka qesh brava
me pelqen shume kjo..
bravo
je vertet i papare-- 432965
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Golden Sun 6 Mar 2011 - 12:21

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Kalez

Vizatim i bukur, Saimiri! Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 94251

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 553393

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 7 Mar 2011 - 2:13

Faleminderit shume X-pIM per vleresimin tuaj ndaj punes sime.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Golden Mon 7 Mar 2011 - 3:16

Saimiri shkruajti:Faleminderit shume X-pIM per vleresimin tuaj ndaj punes sime.

Sinqerisht:
Saimiri...

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 553393

Golden
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9120
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 29

http://pc4everything.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 2:59

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Kafkadhekockat
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 25 Mar 2011 - 3:02

Hhmm te lumte...sa bukur vizaton ti..te kam zili.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 25 Mar 2011 - 3:04

Ermelinda shkruajti:Hhmm te lumte...sa bukur vizaton ti..te kam zili.

Te faleminderit shume mikesha ime per c'do fjale te embel dhe miqsore qe kurre s'i kursen.

Kalofsh sa me bukur.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 5 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi