Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vizatime te ndryshme nga Saimiri

+31
Elisa
Elisa 83
GocTirone
Prada
Katniss
kasperi
Amazone
Anila
Ariel
Golden
AlBora
Єямєℓiиdå
bobi 10
Tonii
Medina
Sergio
aLbinna.
/:UserCode"
Ajo goca
genaro gattuso
Hera
leta
Grejza
LaDescarada
Alberti
Elisaaa
Ardii
Aristogata
Emona
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:03

First topic message reminder :

Përshëndetje të gjithëve:

Në vijim të kësaj teme do të mundësinë te njiheni me disa nga vizatimet e mia...
Po jua them që në fillim;
" Nuk është se jam piktor, por pikturoj thjeshtë nga që e kam qejf pikturën ".
Ndaj ju bëj të ditur që nuk do të shihni ndonjë vizatim madhështor, si ato të piktorëve të medhenj... (hahahahahaaaa)

Gjithsesi, shpresoj që t'i pëlqeni sadopak edhe përse janë të vizatuara nga një dorë e thjeshtë...

Njëkohësishtë, kam shumë dëshirë që të leni edhe komentet tuaja në lidhje me pikturat që do të shihni në vazhdim... (Shënim: Ndihuni të lirë në shprehjen tuaj të sinqerte, pasi nuk do më më mbetet qejfi edhe në qoftë se nuk ju pëlqejnë)


Gjithë të mirat në jetë:


Sinqerishtë:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 18 Apr 2011 - 0:17

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Akreptatuazhspecial
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 24 Apr 2011 - 10:19

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Tribalfantazi
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga GocTirone Wed 8 Jun 2011 - 5:02

brava brava brava brava brava

shume te bukura foto te lumshin duart e meriton nje brava te madhe:)

GocTirone
GocTirone
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/06/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 9 Jun 2011 - 1:02

GocTirone shkruajti: Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251

shume te bukura foto te lumshin duart e meriton nje Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 te madhe:)


Te faleminderit e nderuar per komplimentet dhe me behet qejfi shume qe te kane pelqyer te miat vizatime.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Tonii Sat 11 Jun 2011 - 10:50

:fishkelleje: brava brava
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 20 Jun 2011 - 0:46

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Vajzdukepozuar5
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Elisa 83 Tue 28 Jun 2011 - 4:20

I pashe te gjitha punimet e tua Saimir dhe vertet me pelqyen shume.
Me behet qejfi po ashtu qe e posedoni nje dhunti te ketille,ndaj duke ju bashkangjitur edhe une antareve te tjere, te uroj suksese te metejshme ne vazhdim.
Rrespekte.
Elisa 83
Elisa 83
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 25
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 3 Jul 2011 - 12:52

Elisa 83 shkruajti:I pashe te gjitha punimet e tua Saimir dhe vertet me pelqyen shume.
Me behet qejfi po ashtu qe e posedoni nje dhunti te ketille,ndaj duke ju bashkangjitur edhe une antareve te tjere, te uroj suksese te metejshme ne vazhdim.
Rrespekte.

Falem inderit Elisa 83 per fjalet e tua dhe komplimentet po ashtu, dhe me lejoni qe tju them se vertet me behet qejfi qe ju kane pelqyer punimet e mia, edhe perse jane thjesht punime te thjeshta amatoreske te cilat i kam bere thjesht per qejf, kur kam patur sadopak kohe te lire.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 3 Jul 2011 - 12:53

Tonii shkruajti: Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 91126 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251


Flm Tonii dhe rrespekte per ty si gjnthnje i nderuar.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Elisa Sun 3 Jul 2011 - 13:34

brravo saimir shum te bukura te gjitha
Elisa
Elisa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 54
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/07/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 4 Jul 2011 - 23:42

Elisa shkruajti:brravo saimir shum te bukura te gjitha

Faleminderit Elisa prej teje dhe behet shume qejfi qe te kane pelqyer keto punime te miat.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 2 Oct 2011 - 13:03

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Kolltuk
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Vizitor Sun 2 Oct 2011 - 22:26

pershendetje i nderuar saimiri ke vizatimet shum te bukura tu lumt ore mik vetum urime te uroj shum suksese se metvrtet po shifet ke talent
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 3 Oct 2011 - 0:56

kushtrimi shkruajti:pershendetje i nderuar saimiri ke vizatimet shum te bukura tu lumt ore mik vetum urime te uroj shum suksese se metvrtet po shifet ke talentTe faleminderit Kushtrim miku, dhe me vjen mire qe po te pelqejne keto vizatime te thjeshta.

Sinqerisht:

Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 17 Oct 2011 - 8:10

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Pumah
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Andetta Sun 1 Jan 2012 - 3:09

Pershendetje Saimiri

me pelqyen shume vizatimet tua,

te uroj suksese dhe ne te ardhmen,

me respekt Andetta !
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 1 Jan 2012 - 3:10

Andetta shkruajti:Pershendetje Saimiri

me pelqyen shume vizatimet tua,

te uroj suksese dhe ne te ardhmen,

me respekt Andetta !

Te faleminderit per fjalet e tua dhe urimit e ngrohta e nderuar.
Cdo te mire dhe suksese te uroj edhe une ty ne jete.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Labja Wed 4 Jan 2012 - 21:56

pershendetje dhe komplimentet me te sinqerta, vizaton shume bukur dhe ke shume talent vazhdo keshtu te lumte dora Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 10 Jan 2012 - 3:10

Reta labja shkruajti:pershendetje dhe komplimentet me te sinqerta, vizaton shume bukur dhe ke shume talent vazhdo keshtu te lumte dora Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 94251

Te faleminderit edhe ty e nderuar Reta per fjalet e bukura qe me thua.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Anila Sun 1 Apr 2012 - 6:52

si gjithmon ......me nje lehtesi mbi flete te bardhe arrin te ngjallesh nje te vertet..
te lumte..
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 1 Apr 2012 - 12:29

Anila shkruajti:si gjithmon ......me nje lehtesi mbi flete te bardhe arrin te ngjallesh nje te vertet..
te lumte..

Te falenderoj thelle nga zemra, per fjalet e bukura dhe per kohen qe gjen, te lesh nje koment per punimet e mia.

Sinqerisht me rrespekt:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Anakonda Sat 5 May 2012 - 22:35

shum te bukura keto piktura

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 24 Jun 2012 - 12:13

KingiaBurrel shkruajti:shum te bukura keto piktura

Te faleminderit per komplimentet patriote dhe me behet qejfi vertet qe te kane pelqyer punimet e mia.

Me rrespekt si gjithnje.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga SpOrTiStI Sun 29 Jul 2012 - 8:06

Paske goxha telent qenke dhe adashi im Saimir te lumt per talentin qe ke ......
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Anila Sun 13 Jan 2013 - 2:45

Ku eshte portreti ime Saimirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ,,hahahahhaha shaka bej..po ku gjindesh ti,dua te shoh ende vizatime nga ti..... cdo her ce hy ne klea.shikoj ketu per te pare vizatimet tua...
te pershendes
Anila....
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 6 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi