Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vizatime te ndryshme nga Saimiri

+31
Elisa
Elisa 83
GocTirone
Prada
Katniss
kasperi
Amazone
Anila
Ariel
Golden
AlBora
Єямєℓiиdå
bobi 10
Tonii
Medina
Sergio
aLbinna.
/:UserCode"
Ajo goca
genaro gattuso
Hera
leta
Grejza
LaDescarada
Alberti
Elisaaa
Ardii
Aristogata
Emona
WebMaster
Poeti Dhimbjes
35 posters

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 11 Jun 2010 - 3:03

First topic message reminder :

Përshëndetje të gjithëve:

Në vijim të kësaj teme do të mundësinë te njiheni me disa nga vizatimet e mia...
Po jua them që në fillim;
" Nuk është se jam piktor, por pikturoj thjeshtë nga që e kam qejf pikturën ".
Ndaj ju bëj të ditur që nuk do të shihni ndonjë vizatim madhështor, si ato të piktorëve të medhenj... (hahahahahaaaa)

Gjithsesi, shpresoj që t'i pëlqeni sadopak edhe përse janë të vizatuara nga një dorë e thjeshtë...

Njëkohësishtë, kam shumë dëshirë që të leni edhe komentet tuaja në lidhje me pikturat që do të shihni në vazhdim... (Shënim: Ndihuni të lirë në shprehjen tuaj të sinqerte, pasi nuk do më më mbetet qejfi edhe në qoftë se nuk ju pëlqejnë)


Gjithë të mirat në jetë:


Sinqerishtë:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:16

Anna shkruajti:
Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 CX5Gyf182999-02


she she,kete ma pe mua me siguri dhe e bere copy Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Icon_razz hahahaha shum te bukura te gjitha,pranoni urimet e mia gjithashtu Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 94251 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 94251

Epo, tani edhe kopjojme nganjehere. hahahahahaaaaaa.

Me gjithe qejf i pranoj fjalet dhe urimet e tua te ngrohta, te sinqerta dhe miqesore...
Shum shume faleminderit prej teje...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga leta Mon 21 Jun 2010 - 10:16

Saimiri je profesionalist i shkelqyshem si ne poezi si ne vizatim edhe ne disa lami tjera je sigurt ...respektet e mija sinqerta .....LETA
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:18

Grejza shkruajti:Perveq fjaleve te arta qe din ti thuresh me aq mjeshteri dhe te rradhitura aq bukure qe cdo kush do kishte nder per ti lexuar, kesaj gjeje ja bashkangjit dhe behesh ende me i persosur me hedhjen e vijave ne leter duke Vizatuar dhe duke shprehure ate ndjnjen e brendshme e cila me se miri tregohet nepermjet lapsit..pergezimet e mija Jo kot te kam quajtur ARTIST i verte por realisht jeni i tille! Grejza

Shume faleminderit, per cdo fjale, urim dhe vleresim te bere nga ana juaj, Grejza, dhe mbi te gjitha te jam teper mirenjohes.

Te uroj cdo te mire dhe suksese te pafundme ne jete.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:19

ActionCode shkruajti:shoki te lumt brava

Shum flm, edhe prej teje, mik i nderuar.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:20

leta shkruajti:Saimiri je profesionalist i shkelqyshem si ne poezi si ne vizatim edhe ne disa lami tjera je sigurt ...respektet e mija sinqerta .....LETA

Faleminderit shume Leta, per fjalet e tua te embla dhe urimet e ngrohta miqesore.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 21 Jun 2010 - 10:21

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Thika_11


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Sat 12 Feb 2011 - 2:13, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 24 Jun 2010 - 0:50

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Trenda10


Edituar për herë të fundit nga Saimiri në Sat 12 Feb 2011 - 2:14, edituar 1 herë gjithsej
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Hera Mon 5 Jul 2010 - 5:21

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Akrep_10


shume imagjinative me cfare e ke punuar saimir me duket me laps te thjeshte apo jooo
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 5 Jul 2010 - 11:31

Hera shkruajti:
Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Akrep_10


shume imagjinative me cfare e ke punuar saimir me duket me laps te thjeshte apo jooo

Po, vetem me laps plumbi e kam punuar...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Aristogata Mon 5 Jul 2010 - 11:32

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 6Pk5JE023631-02


ky qenka shum shum i bukur, bravo


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 5 Jul 2010 - 11:34

Aristogata shkruajti:
Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 6Pk5JE023631-02


ky qenka shum shum i bukur, bravo


Faleminderit shume Aristogata, dhe me behet qejfi qe te ka pelqyer.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Hera Tue 6 Jul 2010 - 8:25

aha po e kuptoj ...po kete vizatimin tjeter qe pelqeu aristogata eshte i theksuar ??
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 6 Jul 2010 - 12:46

Hera shkruajti:aha po e kuptoj ...po kete vizatimin tjeter qe pelqeu aristogata eshte i theksuar ??

Edhe ate me laps plumbi e kam punuar, por thjesht sa kam perdorur edhe pak te kuq, po ta vesh re ne qafe dhe gushe, thjesht sa per ta theksuar disi lapsin...

Gjithe te mirat.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Hera Fri 9 Jul 2010 - 10:53

Saimiri shkruajti:
Hera shkruajti:aha po e kuptoj ...po kete vizatimin tjeter qe pelqeu aristogata eshte i theksuar ??

Edhe ate me laps plumbi e kam punuar, por thjesht sa kam perdorur edhe pak te kuq, po ta vesh re ne qafe dhe gushe, thjesht sa per ta theksuar disi lapsin...

Gjithe te mirat.

e kuptoj eshte shume i theksuar ....bukur saimir po me pelqejne ..suksese !!
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Fri 9 Jul 2010 - 13:09

Faleminderit Hera, dhe te uroj cdo te mire ne jete e nderuar.

Sinqerishte:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 12 Jul 2010 - 8:08

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 IJjCHl304989-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 19 Jul 2010 - 0:34

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 JfFmIm449471-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga genaro gattuso Mon 19 Jul 2010 - 0:53

te lumte dora...a e vizaton dot nue shqiponj ,e dua ta bej tatuazh ne shpin...
genaro gattuso
genaro gattuso
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 673
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Mon 19 Jul 2010 - 3:39

Faleminderit i nderuar.
Po edhe e vizatojme shqiponjen, perse jo. Por te them te drejten u bene ca kohe qe nuk kam gjetur kohen e pershtatshme per te bere ndonje vizatim te ri. Mbase ndonje dite po gjeta kohe, edhe e bejme nje te tille.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Ajo goca Mon 19 Jul 2010 - 20:10

brava brava brava brava brava brava brava


shum te bukura te gjitha vizatimet sajmir bravo
Ajo goca
Ajo goca
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : albania
Postime Postime : 6699
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/06/2010
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 20 Jul 2010 - 3:38

Amelia shkruajti: brava brava brava brava brava brava brava


shum te bukura te gjitha vizatimet sajmir bravo

Faleminderit shume Amelia, dhe me behet shume qejfi qe te kane pelqyer vizatimet e mia...

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga /:UserCode" Sun 25 Jul 2010 - 8:17

Saimiri Kto qe i ke vizatuar ato vajzat a i ke par diku apo vetem kshu imaxhinate?
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 25 Jul 2010 - 8:20

UserCode shkruajti:Saimiri Kto qe i ke vizatuar ato vajzat a i ke par diku apo vetem kshu imaxhinate?

Pjesa me e madhe, pothuajse 90 % te tyre, i kam vizatuar duke i pare diku tjeter fotot...

Gjithe te mirat...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Sun 25 Jul 2010 - 8:53

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 UGE0qT323138-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Ardii Tue 27 Jul 2010 - 4:10

Nje pytje per ty ..?
Tek punime grafike, me saktsisht tek Portretet , po m'intereson se si i ke punuar duke i kopjuar apo si? Si ke mundur te besh te tere punimin me nje vi pa ndalur fare ...?
Mire Mbetsh..!
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Jul 2010 - 4:18

ActionCode shkruajti:Nje pytje per ty ..?
Tek punime grafike, me saktsisht tek Portretet , po m'intereson se si i ke punuar duke i kopjuar apo si? Si ke mundur te besh te tere punimin me nje vi pa ndalur fare ...?
Mire Mbetsh..!

Pershendetje i nderuar dhe te falenderoj per pyetjen.
Per sa i perket ketyre punimeve, eshte e vertete qe i kam pare diku, duke i pare dhe duke i vizatuar, kete e kam theksuar edhe ne nje tjeter postim pak me lart.
Ndersa per sa iu perket punimit te vijave, nuk eshte se i kam bere keto vija pa ndaluar fare, por i kam bere lehte fare ne fillim, derisa kam arritur ti jap formen e pershtatur, dhe me pas i kam theksuar akoma me shume vijat, ne menyre qe te duken te tilla, per arsye se sikurse e mund ti shohesh edhe vete, dhe sikurse e kam bere te qarte edhe ne fillim te kesaj teme, une me te shumten e punimeve e kam bere me laps te thjesht, dhe nuk eshte se perdor mjete profesionale, pasi qe te jem edhe njehere i sinqerte me te gjithe juve qe jeni kurioza, nuk eshte se kam studiuar per kete dege. Jane thjesht punime nga nje dore amatore, e shtyre nga hobi...

Shpresoj qe te te jem shpjeguar qarte i nderuar, ne lidhje me pyetjen tuaj.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Ardii Tue 27 Jul 2010 - 4:24

M'vjen mir i nderuar ket desha ta dij , thjesht isha kurioz ..!
With rsp AcitonCode ..
Ardii
Ardii
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Drenic ForEver
Postime Postime : 3698
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2010
Hobi Hobi : BeAt bOx

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Jul 2010 - 4:26

ActionCode shkruajti:M'vjen mir i nderuar ket desha ta dij , thjesht isha kurioz ..!
With rsp AcitonCode ..

Flm shume per gjithshka dhe ne vecanti per kohen e vene ne dispozicion per te ndjekur kaq imtesisht punimet e mia.

Sinqerisht me respekt:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Vizitor Tue 27 Jul 2010 - 4:33

Saimiri shkruajti:Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 JfFmIm449471-02


tash na turperove,edhe ju nga keto.... Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 398758 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 398758 Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 398758 hahhaha pak shaka por me beri pershtypje kjo e kujt nuk i ben se.... Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 61998 ,urimet e mia te perzemerta,jeni me te vertet fandastik Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 94251
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 27 Jul 2010 - 4:37

Flm shume per komplimentet dhe fjalet e tua te perzemerta dhe te sinqerta, qe nuk i kursen asnjehere ndaj punimeve te mia.

Te jam shume mirenjohes per gjithshka e nderuar.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 28 Jul 2010 - 1:59

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 4UiNZd747725-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga /:UserCode" Wed 28 Jul 2010 - 2:02

A je ti njeri i trent per Vizatim a veq po mu doket .. bravoo shum mir e ke bo.. thanx per kete Foto. BMB 7
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 28 Jul 2010 - 2:04

UserCode shkruajti:A je ti njeri i trent per Vizatim a veq po mu doket .. bravoo shum mir e ke bo.. thanx per kete Foto. BMB 7

Flm UserCode.
Po e theksoj edhe njehere, se i kam bere keto punime thjesht per qejf, kur kam patur sadopak kohe te lire.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga /:UserCode" Wed 28 Jul 2010 - 2:05

Me te vertet je Talent per Vizatime.. Suksese n'te ardhmen..
/:UserCode
/:UserCode"
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 3055
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/01/2010
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Pa hobi :$

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 28 Jul 2010 - 13:40

UserCode shkruajti:Me te vertet je Talent per Vizatime.. Suksese n'te ardhmen..

Suksese edhe ty mik i nderuar dhe te faleminderit edhe njehere thelle nga zemra, per fjalet e tua te sinqerta dhe kaq miqesore.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Elisaaa Wed 28 Jul 2010 - 14:23

shum suksese ne te Ardhmen i Nderuari Saimir te lumshin duart jan vizatime shum te mrekullueshme shum suksese ne Jet me respekte nga ana ime
Elisaaa
Elisaaa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2900
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/05/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Thu 29 Jul 2010 - 3:51

Elisaaa shkruajti:shum suksese ne te Ardhmen i Nderuari Saimir te lumshin duart jan vizatime shum te mrekullueshme shum suksese ne Jet me respekte nga ana ime

Te faleminderit shume Elisaaaa, per komplimentet dhe urimet e tua te perzemerta.
Edhe une te uroj ty cdo te mire ne jete.

Sinqerisht:
Saimiri...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 3 Aug 2010 - 0:59

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 3pFjQn288677-02
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Alberti Tue 10 Aug 2010 - 8:13

Shum te mira, saimir.. Suksese..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga aLbinna. Tue 10 Aug 2010 - 9:02

Wertet i talentuar ;)


Me pelqyen te gjithaA:)


Te uroj suksese !
aLbinna.
aLbinna.
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 4808
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/12/2009
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vizatime te ndryshme nga Saimiri - Faqe 2 Empty Re: Vizatime te ndryshme nga Saimiri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi