Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ora është Sat 15 Dec 2018 - 7:30

Duke parë profilin :: Anakonda

Gjithcka mbi Anakonda

Vendbanimi Vendbanimi :
Burrel
 
Postime Postime :
31613
 
Gjinia Gjinia :
Female
 
Anëtarësuar Anëtarësuar :
02/12/2011
 
Mosha Mosha :
23
 
Hobi Hobi :
Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA
 
Anakonda
avatar

Rank: V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë
Anakonda friends
Emona

Offline Offline
avatar
Mili-GJILAN

Offline Offline
avatar
Sasha

Offline Offline
avatar
Star Angel

Offline Offline
avatar
just talia

Offline Offline
Albanian

Offline Offline
 
See all friends (7)