Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Mirë se erdhet në KleaLove Forum, ju ftojm që të Regjistroheni në forum që të keni qasje në të gjitha kategorit dhe temat e forumit, faleminderit për mirëkuptim, Staff-i.
Kendi i Dashuris

Dashuria është dobësia më fisnike e shpirtit. Dashuria është poezia e ndjenjave. Dashuria shikon jo me sy, por me shpirt.
Më shumë
Letërsia

Veprat dhe shkrimtarët më në zë shqiptarë. Gjykime dhe diskutime mbi veprat dhe krijimet e tyre, shkrime dhe informacione nga historia e letersise, biografi shkrimtarësh etj.
Më shumë
Muzike te Ndryshme
Këtu mund të diskutoni rreth botës muzikore, rrymat e ndryshme dhe të rejat e saj, por gjithashtu mund të përmendi edhe evenimete të shkuara të muzikës Shqiptare dhe te Huaj.
Mjekesia
Mendja e shëndosh në një trup të shëndosh. Shëndeti ësht një mirëqenie e plotë mendore, fizike dhe psiko-emocionale dhe jo thjesht mungesa e një sëmundjeje. Këtu do të gjeni materiale të ndryshme lidhur me Mjekësin (Shëndetësin)..
Armina quan gjarprin insekt, komentuesit e 'bombardojne' me fyerje

Mon 30 Mar 2015 - 9:59 nga WebMaster

Armina Mevlani është bërë pjesë e debatit në Instagramin e saj pasi ka qënë e ftuar në rubrikën ‘Pa limit’ te emisioni ‘E diell’. Gjatë intervistës së saj me prezantuesen Luana Vjollca, ish-missi ka thënë se gjarpri është një insekt, dhe për më tepër që mund të nuhasë. Kjo ‘deklaratë’ e saj ka bërë jo pak bujë ku shumë komentues e kanë fyer dhe vënë në lojë.Por ajo ka reaguar me një status tjetër duke thënë “Falenderoj te gjithe per …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Sherri mes ciftit, Tuna perfundon me sy te nxire

Mon 30 Mar 2015 - 10:01 nga WebMaster

Ky është lajmi i fundit që mediat kosovare kanë publikuar për marrëdhënien mbi 2-vjeçare të Tunës me Cozman. Sipas indeksonline, reperi e ka goditur këngëtaren në sy duke i shkaktuar asaj një frakturë në sy. Po ashtu, burime të Indeksonline brenda policisë kanë mësuar se policia e Kosovës që një kohë të gjatë është duke marrë ankesa nga banorët e lagjes Arbëria, aty ku jeton çifti, të cilët po ankohen se ata të dy po zihen gjatë gjithë kohës. Një fqinj i …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Tuna braktis të dashurin

Mon 30 Mar 2015 - 10:02 nga WebMaster

Sipas disa thashethemeve pranë këtyre dy personazheve të njohur, mësohet se kjo lidhje është ndërprerë, pasi Tuna e ka braktisur të dashurin e saj për shkaqe ende të panjohura. As vetë ajo nuk ka preferuar që t’i bëjë të ditura për mediat arsyet e ndarjes, duke e lënë në pikëpyetje të madhe lidhjen e tyre të gjatë.Dihet publikisht që ata kanë qenë të lidhur për dy vjet rresht, ndërsa gjatë kësaj periudhe kanë realizuar së bashku edhe një duet. Kjo nuk e ka …

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Si e ka marre emrin Bleona Qerreti?

Mon 30 Mar 2015 - 9:58 nga WebMaster

A e dini se emri i Bleonës është i krijuar nga shkronjat e emrit të vëllait të saj Blerim, nënës Oli dhe babait Nazmiut. Pra, nga vëllai Blerimi i janë marrë dy shkronja Bl, nga nëna Ola i është marrë vetëm O dhe nga babai dy shkronjat Na. Ky emër i bukur padyshim,se këtë emër tani e kanë shumë veta , qytetarë shqiptarë ,por e vërteta e këtij emri ishte kjo që ua treguam.

[ Më shumë ]

Komentet: 1

Shkëndije Mujaj: Burri im ka të drejtë të marrë edhe një grua për kuzhinë

Mon 17 Mar 2014 - 3:14 nga WebMaster

'Muzikës shqiptare i mungon profesionalizmi në shumë aspekte, si dhe krijimtaria e vërtetë që buron nga vetë artistët. Secili kopjon diçka sa më shpejt për të qenë në skenë. Por, kjo është gabim, sepse s'ka vlerë artistike'' Në një intervistë dhënë për mediat në Mal të Zi, këngëtarja rrëfehet ndryshe…Për çfarë do ta mbani mend vitin që lamë pas?Për thashethemet, përgojimet, shpifjet, lidhur me histori nga më të ndryshmet që janë bërë rreth meje nga …

[ Më shumë ]

Komentet: 2

Tema Fundit
» Cfar mendoni kur e shikoni foton e antarit siper ???
Yesterday at 11:26 nga bekimi

» Kërkoj diqka këti antarit siper?
Fri 26 Aug 2016 - 9:10 nga bekimi

» Njihuni me grupin polak “Gang Albanii”, i frymëzuar nga shqiptarët (Foto/Video)
Mon 22 Aug 2016 - 7:16 nga Anakonda

» "Thuaje nje Kritike,Sygjerim ose Keshille per Anetarin siper?"
Sat 20 Aug 2016 - 21:47 nga Anakonda

» Thoni Diçka!
Tue 16 Aug 2016 - 5:52 nga Anakonda

» Me ka mare malli per ...
Fri 12 Aug 2016 - 19:55 nga Anakonda

» 9 modelet që nuk guxojmë t’i quajmë pensioniste (foto)
Fri 5 Aug 2016 - 23:37 nga Anakonda

» Vajza e Obamas punon në një restorant gjatë verës
Fri 5 Aug 2016 - 23:34 nga Anakonda

» Kush ishte biondja më joshëse e historisë (foto)
Fri 5 Aug 2016 - 23:33 nga Anakonda

» Pershendetje....
Fri 8 Jul 2016 - 4:21 nga bekimi

» Serbët ‘blejnë’ 3 mijë euro një nuse shqiptare
Wed 6 Jul 2016 - 19:29 nga bekimi

» po na mungon shum Klea
Wed 6 Jul 2016 - 19:11 nga bekimi

» Urime Ramazani
Sun 3 Jul 2016 - 5:46 nga bekimi

» urime fitorja
Mon 27 Jun 2016 - 4:51 nga Anakonda

»  Ajo shqiptare, ai serb. A funksionon? Me sa duket po…
Sun 26 Jun 2016 - 0:41 nga Mili-GJILAN

» A mendoni se aborti është zgjidhje?
Sun 26 Jun 2016 - 0:10 nga Mili-GJILAN

» Numri i lindjeve në Shqipëri mund të ketë pasoja dramatike për shoqërinë
Sat 25 Jun 2016 - 23:57 nga Mili-GJILAN

» A besoni se mund të ndodhë bashkimi i shqiptarëve në një shtet të vetëm?
Sat 25 Jun 2016 - 23:50 nga Mili-GJILAN

» Stoli i dashurise.
Mon 13 Jun 2016 - 10:36 nga qershicka

» Togerja 26 vjeçare e ushtrisë zgjidhet Miss Amerika 2016
Fri 10 Jun 2016 - 4:34 nga Anakonda

» Georgia Kousoulou shfaq format gjatë pushimeve në Meksikë
Fri 10 Jun 2016 - 4:34 nga Anakonda

» Heidi Klum, "topless" në Francë
Fri 10 Jun 2016 - 4:32 nga Anakonda

» Rihanna shijon pushimet në ishujt e Bahamasit
Fri 10 Jun 2016 - 4:32 nga Anakonda

» Letra e Kennedy del në ankand
Fri 10 Jun 2016 - 4:30 nga Anakonda

» ​Ja cila është vajza që u fotografua me Ronaldon!
Fri 10 Jun 2016 - 4:30 nga Anakonda

» Irina Shayk shkëlqen në të kuqe
Fri 10 Jun 2016 - 4:28 nga Anakonda

»  Foto te cuditshme
Sat 4 Jun 2016 - 4:09 nga Anakonda

» Foto nga bota e kafsheve dhe zogjve
Sat 4 Jun 2016 - 4:05 nga Anakonda

» Fotografi Te Vjetra Historike Shqiptare!
Sat 4 Jun 2016 - 4:00 nga Anakonda

» Mendimi i parë kur u regjistruat ne forum?
Thu 26 May 2016 - 20:36 nga Anakonda

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 230 më Wed 22 Oct 2014 - 5:31
August 2016
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Të ndryshme
Statistikat
Forumi ka 5145 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Blerta Peci

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1029744 artikuj v 28797 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search