Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sulm me arme ne nje lokal ne Athine,plagosen tre shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sulm me arme ne nje lokal ne Athine,plagosen tre shqiptare People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sulm me arme ne nje lokal ne Athine,plagosen tre shqiptare

Shko poshtë

Sulm me arme ne nje lokal ne Athine,plagosen tre shqiptare Empty Sulm me arme ne nje lokal ne Athine,plagosen tre shqiptare

Mesazh nga **Jeta** Sun 4 Jul 2010 - 1:55

Sulm me arme ne nje lokal ne Athine,plagosen tre shqiptare Athine

Tre shqiptarë kanë mbetur të plagosur gjatë një sulmi me armë në një lokal në Agrino të Greqisë. Sipas Ministrisë sonë të Jashtme mësohet se shqiptarët e plagosur ishin pasagjerë të autobusit të linjës Tiranë-Athinë.
Ngjarja ka ndodhur në orën 01.00, kur persona me armë e maska sulmuan lokalin, ku ndodheshin edhe pasagjerët e autobusit. Ministria e Jashtme, sqaron se të lënduar kanë mbetur Efimi Bika, 66 vjec nga Përmeti, Vangjel Stavro, 15 vjec lindur në Athinë dhe Soni Hodaj, 29 vjec nga Fieri.
Zëdhënësi i MJ gjatë një deklarate për mediat ka bërë me dije se 66 vjecarja i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që dy personat e tjerë do të lënë spitalin.
Pas ngjarjes, ministria ka kërkuar nga Athina gjetjen e autorëve të ngjarjes së rëndë dhe vënien e tyre para përgjegjësisë...........
**Jeta**
**Jeta**
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Always in you're heart....
Postime Postime : 8276
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 31/01/2010
Hobi Hobi : leximi,muzika...

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi