Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë

2 posters

Shko poshtë

Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë  Empty Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë

Mesazh nga Edi7 Fri 3 Sep 2010 - 9:37

Kombëtarja e Shqipërisë e mbylli me barazim ndeshjen e saj të parë kundër Rumanisë në kuadër të Euro 2012.
Kuqezinjtë që gjatë gjithë ndeshjes kanë luajtur në mbrojtje, pësuan gol nga një goditje këndi e rumunëve e realizuar nga Stançu në minutën e 80-të.
Shtatë minuta më vonë nga një goditje këndi ka qenë Muzaka ai që ka barazuar rezultatin që mbeti i pa ndryshuar deri në fund të takimit.

Edi7
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : sh.b.sh
Postime Postime : 596
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/08/2010
Hobi Hobi : futbolli..femrat..makinat

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë  Empty Re: Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë

Mesazh nga genaro gattuso Sat 4 Sep 2010 - 13:47

ta kishte bere dhe salihi do ti kishim rahur brenda ne rumani
genaro gattuso
genaro gattuso
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 673
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë  Empty Re: Euro 2012, Shqipëria barazon 1-1 me Rumaninë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi