Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesë ditë i ngujuar në banjë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pesë ditë i ngujuar në banjë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pesë ditë i ngujuar në banjë

2 posters

Shko poshtë

Pesë ditë i ngujuar në banjë Empty Pesë ditë i ngujuar në banjë

Mesazh nga Alberti Sat 25 Sep 2010 - 0:06

Pesë ditë i ngujuar në banjë Thumbnail.php?file=15_ngujim4_507699871

Aktori komik amerikan Mark Malkoff qëndroi i ngujuar në banjën e apartamentit të tij në New York prej 23 deri më 28 gusht. Jo, kjo nuk ishte fatkeqësi - Marku u ngujua me qëllim për tu shëruar nga varshmëria prej internetit.
Mark, siç transmeton MIA, thotë se varshmëria e tij për internetin ka kaluar të gjithë kufijtë kështu që vendi i vetëm për "detoksikim" ishte banja.
Pesë ditë i kaloi i mbyllur në atë hapësirë, ndërsa në vend të surfimit në internet ai u kënaq duke lexuar libra. Në banjo ai po ashtu hëngri dhe piu, ndërsa fjeti në vaskë. Kur pas pesë ditësh doli nga banja, Malkoff tha: "Vërtetë më ka ndihmuar. Më shumë njerëz duhet ta provojnë këtë”.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pesë ditë i ngujuar në banjë Empty Re: Pesë ditë i ngujuar në banjë

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 17:44

i shkreti cpaska hequr
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi