Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kobrat tmerrojnë një fshat kinez People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kobrat tmerrojnë një fshat kinez People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kobrat tmerrojnë një fshat kinez

2 posters

Shko poshtë

Kobrat tmerrojnë një fshat kinez Empty Kobrat tmerrojnë një fshat kinez

Mesazh nga Alberti Sat 25 Sep 2010 - 0:08

Kobrat tmerrojnë një fshat kinez Thumbnail.php?file=16_kobrat3_537875295

Plot 160 gjarpërinj të llojit kobra, që janë ndër më helmueset, janë arratisur nga një qendër rritjeje ilegale dhe kanë futur frikë e panik për disa orë në një fshat në jug-perëndim të Kinës.
Gjarpërinjtë kanë pushtuar rrugët, kuzhinat dhe banjot publike të prefekturës Shijiao, bëri të ditur gazeta “Information Times”.
“Një grua sapo kishte hyrë në banjë, kur papritur dëgjuam një klithmë të forte dhe e pamë të dilte me vrap”, tha një dëshmitar.
Gruaja në fjalë ishte goditur nga një sasi helmi të lëshuar nga kobra, shton më tej “Information Times” në edicionin e saj on line.
Vnerdësit dhe policia kanë arritur të vrasin apo të zënë shumicën e kobrave, pos nja 5-6 gjarpërinjve që ende nuk janë gjetur.
Nuk raportohet të jetë marrë në polici apo të jetë arrestuar pronari i këtyre kobrave, i cili ka pranuar se ka pasur fermë ilegale të tyre.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kobrat tmerrojnë një fshat kinez Empty Re: Kobrat tmerrojnë një fshat kinez

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 17:42

fshataret e shkrete sa keq me vjen per ta
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi