Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

+2
WebMaster
Poeti Dhimbjes
6 posters

Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 12 Oct 2010 - 4:06

Si mendoni ju te nderuar anetare.
Nese keni inat dikend apo dicka, a jeni te mendimin se ky inat ju ndihmon qe ta harroni ne menyre me te lehte ate person apo ate gje?!
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Oct 2010 - 4:09

Sinqerisht e them skam inat me asnje inatin duhet ta ha me veten time sepse ne shumen e rasteve krijoi besim tek ca njerez qe per sot skan vlere me ..Mundohem te harroj por me veshtersi ..Po te kem inate me tjeter kend jo skam ..Nuk eshte e drejt te hash inate me tjeter para duhet ta hash me vete inatin edhe te thuash pse ndodhi keshtu pastaj analizo ne menyre me te drejt qe mos te hash inate
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 12 Oct 2010 - 4:11

Mire thua ti Klea, dhe keshtu duhet te jete, por edhe inati eshte pjese e jetes, dhe nuk ma merr mendja qe te kalohet jeta pa patur kurre inate...
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Oct 2010 - 8:18

Inati e vertet eshte pjese e jetes saimiri po edhe te jestosh me inate nuk besoj se te qon gjekundi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Hera Wed 13 Oct 2010 - 3:54

Nuk do te thoja.Ndoshta inati do ndikonte ne nje menyre tjeter ne ate dike ose dicka dhe jo qe ta harroje.
Hera
Hera
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne mes te asgjekundit.
Postime Postime : 1967
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/05/2010
Hobi Hobi : Piktura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Vizitor Wed 13 Oct 2010 - 3:58

per ta harruar se besoj une them inati na nxit me shume per tu mare me ate person duke folur per te vazhdimisht e na shtyn per te marr hakmarrje ne variantin me ekstrem....
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Feb 2013 - 10:06

Mbaj mend që dikur mundesha t'i besoja njerëzve, i besoja fjalëve, premtimeve të tyre, shtirjes se më donin, pastaj ndalova. Ndalova sepse e kuptova se ishte një person i vetëm që mund t'i besoja me të vërtetë dhe ajo isha vetëm unë.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:15

nuk kam inat asnjeri as xhelozi nese bej diqka e bej se mpelqen jo per inat

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga ilenia Sun 19 May 2013 - 8:21

Nuk kam inat po nganjeher ndikon
ilenia
ilenia
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 47
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/05/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 21:04

Burrelsja shkruajti:nuk kam inat asnjeri as xhelozi nese bej diqka e bej se mpelqen jo per inat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?! Empty Re: Inati ndaj dikujt apo dickaje, n'a ndihmon per t'a harruar dikend apo dicka?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi