Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se ju gjeta nga un wliks

Shko poshtë

mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga ELAN prej Wed 1 Jul 2009 - 4:48

komplimenti per forumin eshte shum i mire edhe jam i sigurt se mir do ja kaloi me ju
avatar
ELAN
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : modena itali
Postime Postime : 46
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga Gjakush Tana prej Wed 1 Jul 2009 - 4:50

Kur hyjnë ne forum persona qe vlejnë rritet dhe fama e forumit! Deshiroj te jeni i tillë !
avatar
Gjakush Tana
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Gjithë jeten me libra
Postime Postime : 3461
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/04/2009
Hobi Hobi : poezia, proza, drama

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga ELAN prej Wed 1 Jul 2009 - 4:51

feleminderit shoku mir se te gjeta
avatar
ELAN
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : modena itali
Postime Postime : 46
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga Aristogata prej Wed 1 Jul 2009 - 5:02

Mir se na erdhe wliks ne kete forum ,uroj tja kalosh sa me mir ne shoqerin tone lule lule lule
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga marinela prej Wed 1 Jul 2009 - 5:04

mir se erdhe e mir se ju gjeta edhe une ne kete forum
avatar
marinela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen ne usa
Postime Postime : 150
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/06/2009
Hobi Hobi : kengetare

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga WebMaster prej Wed 1 Jul 2009 - 7:03

mir se erdhe yll bote ti edhe alda


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:53

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 22
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se ju gjeta nga un wliks

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi