Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome

Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

mir se erdhe Bjondina_ks

Shko poshtë

mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga WebMaster prej Sun 5 Jul 2009 - 9:43

lule mir se na erdhe motra te uroi nje argetim te kendshem ne forum klea love


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Vizitor prej Sun 5 Jul 2009 - 9:46

pa prit moj klea se ende ka veshtirsi se po e mesoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Princesha e forumit prej Sun 5 Jul 2009 - 9:54

pershendetje
avatar
Princesha e forumit
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 235
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Aristogata prej Sun 5 Jul 2009 - 9:55

mir se na erdhe bjondina ks ,shpresoj tja kalosh sa me mir ne ket forum

lule lule lule


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : poezia

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Vizitor prej Sun 5 Jul 2009 - 9:56

mir se erdhe bjondine
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Princesha e forumit prej Sun 5 Jul 2009 - 9:57

mir se ju gjeta
avatar
Princesha e forumit
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 235
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga xhoel prej Sun 5 Jul 2009 - 9:57

mire se erdhe bjondina ne forumin klea love do ngelesh shume e kenaqur
jena forumi me i mire jo per komplimente
por te gjithe antaret jane te mire sidomos gocat i kena sy syte e ballit lule
avatar
xhoel
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tek shpia e komshijes
Postime Postime : 1265
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 22/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : futboll. pushimet.aventurat

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Princesha e forumit prej Sun 5 Jul 2009 - 10:03

mir se te gjeta
avatar
Princesha e forumit
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 235
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Vizitor prej Sun 5 Jul 2009 - 11:39

mir se erdh ne forumi me te bukur
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga leona prej Sun 5 Jul 2009 - 13:32

pershendetje bjondina
avatar
leona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Madrit
Postime Postime : 2038
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/04/2009
Mosha Mosha : 30

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 18:51

rose53 welcome.
avatar
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31613
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 23
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mir se erdhe Bjondina_ks

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi