Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lëvizja pa viza vazhdon normalish People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lëvizja pa viza vazhdon normalish People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lëvizja pa viza vazhdon normalish

Shko poshtë

Lëvizja pa viza vazhdon normalish Empty Lëvizja pa viza vazhdon normalish

Mesazh nga Binni Sat 18 Dec 2010 - 23:40

Lëvizja pa viza vazhdon normalish F.1218220349804_m

Procesi i lëvizjes pa viza i qytetarëve shqiptarë ka vijuar normalisht pa probleme në të gjitha pikat e kalimit kufitar. Nga orët e para të mëngjesit të ditës së shtunë, në pikat e kalimit kufitar kanë kaluar me pasaportë biometrike 1 594 shtetas shqiptarë.

Në një njoftim të Policisë së Shtetit, nga pika e kalimit kufitar të Kakavijës numri i shtetasve që kanë udhëtuar me pasaportë biometrike është 367, ndërkohë që 37 persona janë kthyer, njofton Start.

- Nga pika e kalimit kufitar në Rinas, me pasaportë biometrike kanë kaluar 652 shtetas, dhe janë kthyer 2 persona.

- Në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës kanë lëvizur me pasaportë biometrike 242 shtetas shqiptarë, dhe janë kthyer 7.

- Në pikën e kalimit kufitar të Portit të Durrësit kanë kaluar me pasaportë biometrike 271 shtetas shqiptarë, dhe janë kthyer 42. (kalimet nga momenti i nisjes së tragetit)

- Përmes pikës së kalimit kufitar të Qafë Botës kanë lëvizur me pasaportë biometrike 39 shtetas, dhe janë kthyer 16.

- Në pikën e kalimit kufitar të Tre Urave kanë kaluar 23 shtetas dhe janë kthyer 2.

Lëvizja e lirë, pa viza, e qytetarëve Shqiptarë po vazhdon pa probleme, me ritëm normal, në të gjitha vendet e zonës Shengen, njofton Policia e Shtetit. Ndërkaq, gjatë 24 orëve të së premtes kanë kaluar me pasaportë biometrike 2 350 shtetas shqiptarë.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi