Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama, mbështetje të rinjve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rama, mbështetje të rinjve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rama, mbështetje të rinjve

Shko poshtë

Rama, mbështetje të rinjve Empty Rama, mbështetje të rinjve

Mesazh nga Vizitor Wed 29 Dec 2010 - 6:32

Në këtë fundviti, kreu i bashkisë së Tiranës ka menduar një dhuratë të vecantë për dhjetra të rinj, pjesë e rrjetit rinor të kryqytetit.Në ish-kinema “Agimi”, dhjetra të rinj kanë shijuar një film tredimensional. “Besoj se pavarësisht se sa shumë ofron sot ekrani i televizorit dhe se sa shumë zgjedhje mund të bëhen duke shtypur telekomandën në shtëpi, asgjë nuk e zëvendëson magjinë e sallës së kinemasë. Ky është një moment për t’u uruar të gjithëve gëzuar festat”, ka deklaruar Rama. Në këtë formë, kreu i bashkisë ka falenderuar këta nxënës të dalluar që kanë dhënë kontributin e tyre si qytetarë aktivë.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi