Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Politika në tension, shqiptarët në ankth People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Politika në tension, shqiptarët në ankth People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Politika në tension, shqiptarët në ankth

4 posters

Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga WebMaster Wed 16 Feb 2011 - 9:11

.Po e hap kete teme te diskutojme politiken edhe qa po ndodh sot ne shqiperi po do kisha deshire te shpreheni pa sharje edhe pa keqkuptime .E di qe jeni njerez te mirkuptimit prandaj ju uroj diskutim te kendshem te gjithve

Po ju paralajmeroi nese do kete sherr tema fshihet me gjith postime

WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga WebMaster Wed 18 May 2011 - 10:19

Po e filloj une meqe akoma nuk dihet gjo kush fitoj apo kush humbi ju qe i shihni me shume lajmet se ne kendej nga puna deri ne darke shohim shum pak edhe dime shum pak ka mundesi te thone kush fitoj pse kaq rremuje ne votime edhe sa do vuajme ne si popull
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga Tonii Wed 18 May 2011 - 10:24

nje gje dua te them une
kush ka nje pashaport e viz te largohet se ktu nuk ka te ardhme u lodhem me shpresa ky vend nuk behet me njerez qe kan kultur kafsherore
kemi 20 vite qe shpresojm e shqiperia cdo dit e me shum mbushet me varferi



Edituar për herë të fundit nga Tonii në Wed 18 May 2011 - 10:39, edituar 1 herë gjithsej
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga WebMaster Wed 18 May 2011 - 10:35

Une si kam pare lajmet po ne nje gazete Italiane u flite sot qe shqiperia rrezikon domethene si ne 97 edhe kjo flitet tani per tani tjeter skam mor vesh gje sepse nuk vine shum lajme nga andej ..E vertet kjo qe the tonii uroj mos te bohet si ne 97
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga Docteur Wed 18 May 2011 - 19:20

shqiptaret ne gjume politika perfiton nga gjumesia e tyre e thelle ishalla kurr nuk zgjohen as kurr mos u zgjofshin,nje popull qe shkon nga fryn era seshte popull
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga WebMaster Thu 19 May 2011 - 6:03

Kjo eshte mase e vertet po qa di bosh kur ekziston korrupcion ja qe edhe per voten me sa lexove ne gazete kan paguar njerez per te votuar amon sa poshte kemi rene o zot
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga exploreri Thu 19 May 2011 - 6:12

Nuk jemi popull i dobet,por Mafia ka shtrire kthetrat mbi keto troje.Do na duhet edhe pak kohe per nje rizgjim kombetar.E verteta eshte se UDB-ashet serbe jane ulur kembekryq ne sofren shqiptare,ne komandojne sipas interesave te tyre,po keshtu dhe greket me ASFALI-ne e tyre po i shtrine territoret e pushtuara,kurse Qeveria jone eshte pjese e ketyre trukeve te felliqura.
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga Docteur Thu 19 May 2011 - 6:24

Explorer e di shprehje ja ke shit b atij tjeterit epo ne ja kemi shitur,ne jemi nje pis shtet i vogel dhe pis idiote ne pushtet,ne smund te bejme gje tjeter vec se te merremi me vjedhje per brenda shqiperise me shume smund te shkojme sa per dijeni politiqenat tane sjane asgje thjesht dua te vjedhin ato pak leke,por shtetin e komandon dukesh tjeter dhe per kte jam i sigurt kur kam qene ne shqiperi pata nje problem dhe kuptova qe shteti jone eshte zeroooooooooooooooo e di zeroooooooooooo une e urrej politiken tan jetes time skam pare asnjehere lajme asnjehere gazeta sepse di kapacitetet e tyne idiote

me falni sepse acarohem kur flas per politike dhe dobsine e tyne
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga exploreri Thu 19 May 2011 - 6:34



Ke te drejte WOLF,e verteta eshte shume e hidhur,por eshte e vertete.A kupton se dhe trazirat qe po ndodhin sot ketu gjoja per voten e lire,asgje s'kane te beje me kete realitet....?Diku tjeter fshihet lepuri.

Sot Presidenti i parlamentit Europan Emanuel Barrosa ka anulluar viziten ne Shqiperi.A e di miku im se kujt i shkon per shtat me shume ky anullim i kesaj vizite...? Vetem Serbeve dhe Grekerve..ne shqiptareve na eshte bere vetem nje minus i madh..E kush e stimuloi kete anullim vizite..Qeveria shqiptare duke futur doren tek votat me dhune dhe pa ligj..
Lidhjet beji vete ..
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga Docteur Thu 19 May 2011 - 7:06

Une per vete do kisha ba greve demostrat do kisha thy cdo gje ne tirane derisa kta kafshe te marrin vesh ose ktyre duhet me ju hy ne parlament ndonje te hene dhe ti maresh peng tane kta duan, rsp vlla se skam nerva se mbaheq kaqurrel per politike
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Politika në tension, shqiptarët në ankth Empty Re: Politika në tension, shqiptarët në ankth

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi