Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me sytë… mbrapa Çiljetës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me sytë… mbrapa Çiljetës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me sytë… mbrapa Çiljetës

2 posters

Shko poshtë

Me sytë… mbrapa Çiljetës Empty Me sytë… mbrapa Çiljetës

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Mar 2011 - 14:26

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, anëtare e Këshillit Kombëtar të PD-së, në fjalën e hapjes në koncertin festiv tha: “Kjo është Shqipëria e lirë dhe demokratike, Shqipëria në NATO dhe së shpejti në familjen europiane”Ditën e koncertit të 20 shkurtit Çiljeta ka kaluar kangjellat për t’u ngjitur në skenë, ku edhe ka mbajtur një “fjalim”. Kur ka bërë rrugën e shkurtër për t’u ngjitur në podium të gjitha vështrimet janë kryqëzuar… në një pikëTe pika që Çili e ka pikë të dobët. Gardistët e ruajtjes fizike të personave që do të ngjiteshin në skenë, policët që gjendeshin aty për mbarëvajtjen e koncertit, të gjithë duket sikur po ëndërrojnë e po mendojnë diçka… Se çfarë, shihini në këtë foto dhe e imagjinoni. Sh2
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me sytë… mbrapa Çiljetës Empty Re: Me sytë… mbrapa Çiljetës

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:35

ua paska hek trunin.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi