Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te jesh shqipetar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te jesh shqipetar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te jesh shqipetar

5 posters

Shko poshtë

Te jesh shqipetar Empty Te jesh shqipetar

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Mar 2011 - 5:39

Thone qe dashuria e shqipetarit eshte shume e shenjte,sepse shqipetari di te doje me zemer, por eshte e drejt te vrasesh ne emer te dashurise?
Marr shkas nga shume histori dhe lajme qe degjohen sot, per vrasje per motive xhelozie, ndarje si te mbiquajtura ne emer te "dashurise".
Per cfare jemi krenar qe jemi shqipetar? Per cfare turperohemi qe jemi te tille?
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh shqipetar Empty Re: Te jesh shqipetar

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Wed 2 Mar 2011 - 5:53

Te vrasesh ne emer te dashurise nuk eshte aspak e drejte!
Nese dikush xhelozon dhe per kete arsye merr jeten e dikujt tjeter, kjo eshte dicka shume absurde per nga pikepamja ime.
Ka raste qe nje gje e tille mund te behet edhe ne emer te nderit, ndersa te tjeret mundet t'a shohin si ceshtje xhelozie.
Pastaj keto gjera dhe ngjarje tragjike nuk eshte se ndodhin vetem ne Shqiperi, ndaj s'mundet askush qe t'i emertoje si vese apo tradita te Shqiptarit.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh shqipetar Empty Re: Te jesh shqipetar

Mesazh nga tironse Thu 17 Mar 2011 - 1:33

per mua qenja e qenit shqiptare eshte gjaku qe me rrjedh ne vena eshte dashuria ime per vendin e flamurin tim , eshte dicka qe nuk pershkruhet me fjale.
pastaj kjo thenje per mua ska te thote fare se edhe nje i huaj mund te doje me zemer ........... e te vrasesh ne emer te dashurise nuk eshte normale eshte thjesht qe nje mashkull shqiptare ndihet i ofenduar, une kam njohur disa meshkuj qe tradhetonin grate sa here donin, po kur njerin e tradhetoj gruaja u be si i cmendur, kjo tregon se nuk eshte dashuria por thjesh nje idiotsi
tironse
tironse
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1452
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/03/2011
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : kuajt , e udhetimet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh shqipetar Empty Re: Te jesh shqipetar

Mesazh nga Daku Thu 17 Mar 2011 - 6:50

Shqiptaret me gjithe respektin , jam vete i tille nuk dine te Dashurojne ( flaisn ne % )
te vrasesh ne emer te dashurise nuk eshte Vyrtyt, nuk eshte nje gje e mire, mendoj se eshte mendje e ngushte,nuk eshte imoralitet eshte injorance.
Se do , te tradhetoj , ndaje, jo te vrasesh.
Nje njeri qe vret nje femer nuk eshte vlere Shqiptare , eshte nje Injorant pa shkolle.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh shqipetar Empty Re: Te jesh shqipetar

Mesazh nga Anakonda Sat 10 Mar 2012 - 3:07

Te jesh shqiptar do te thot te respektosh parimet dhe cilesite e gjinise tjeter.Kemi degjuar shpesh here per vrasje qofshin motive xhelozie apo cfare tjeter.Per nder dhe bes shqiptari te vret,edhe pse na konsiderojn te eger ne shqiptaret kemi nje zakon qe nuk i biem kujt ne qafe apo te vrasim njerez kot.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te jesh shqipetar Empty Re: Te jesh shqipetar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi