Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arrestohen poseduesit e një ton marihuane  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arrestohen poseduesit e një ton marihuane  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arrestohen poseduesit e një ton marihuane

Shko poshtë

Arrestohen poseduesit e një ton marihuane  Empty Arrestohen poseduesit e një ton marihuane

Mesazh nga Katniss Tue 8 Mar 2011 - 4:22

Policia e Tiranës në bashkëpunim me forcat RENEA arrestuan të martën pasdite Ardian Halilin (40) nga Tepelena, nga një nga dy personat që akuzohen si posedues të një ton marihuanë të sekuestruar nga policia e Gjirokastrës më 7 shkurt në operacionin “Koordinata”.

Droga ka qenë e depozituar në dy automjete të ndryshme dhe që kishin si destinacion Greqinë. Halili kishte arritur t’i shpëtonte postbllokut të policisë në fshatin Derviçan, duke u larguar nga makina e tij në të cilën u sekuestrua sasia prej 180 kilogramë marihuanë

Bashkëpunëtori i Halilit, Artan Bresha (34) nga Tepelena, u arrestua një ditë më parë pasi u kap duke transportuar 820 kilogramë drogë në drejtim të Sarandës, raportoi Balkanweb.

Arrestimi i Ardian Halilit u krye në barin e një hoteli mbi fakultetin e ekonomikut, nën shoqërinë e tre personave të tjerë të cilët pasi janë marrë në pyetje janë lënë të lirë. /Telegrafi/
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi