Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

+3
bobi 10
Daku
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga WebMaster Wed 9 Mar 2011 - 8:12

Ka vendosur ta provojë edhe një herë. Do të jetë e njëjta eksperiencë, por kësaj here shtëpinë e vëzhguar nga 24 kamerat do ta ndajë me disa banorë specialë. Ata janë të famshëm në profesionet e tyre dhe mbi të gjitha ka fatin t’i njohë paraprakisht. Kjo e bën akoma edhe më të sigurt, se sa eksperienca e tij në “Big Brother 2”, ku banorët ishin fare të panjohur dhe mbi të gjitha ishte hera e parë që provonte veten të garonte për një çmim në kushte izolimi.Le të mësojmë më shumë për këtë eksperiencë të re të 35-vjeçarit nga Vlora, Qetësor Ferunaj, i cili vetëm pak ditë më parë i ka thënë ‘po’ ftesës për të qenë pjesë e “Vip Shpia”, një reality show që do të fillojë me 1 prill dhe do të bëhet në Prishtinë.
Si ka mundësi që pranoni një tjetër ofertë për një eksperiencë të provuar më parë?
Me thënë të drejtën më joshi emri i formatit. Kur dola nga “Big Brother”, edhe pse triumfues, përsëri nuk më dukej vetja Vip. Tani që formati quhet “Vip shpia”, po u futa aty bëhem automatisht vip. Kjo e thënë pak me shaka kuptohet.
Po arsyeja e vërtetë atëherë meqë kjo ishte shaka?
Më shtyn i njëjti motiv si ai për të cilin hyra në “Big Brother” dy vite më parë, është thjesht çmimi.
Dhe ti ke siguri që do të fitosh edhe kësaj here?
Aq i sigurtë jam, sa shtëpinë që jepet si trofe për fituesin, unë e kam nxjerrë që tani në shitje.
Komplimente për besimin që ke në vete, po a nuk mendon se mbase në Kosovë nuk do arrish të jesh aq i suksesshëm sa në Shqipëri, pasi jemi shqiptarë, por me mentalitete të ndryshme?
Nuk më shqetëson fare ky fakt, unë kam dhënë prova të forta që di të përshtatem në bashkëjetesa të tilla, kështu që jam i qetë. Pastaj kam votuesit e mi të cilët nuk do ta kursejnë një sms për mua.
A je informuar më parë se cilët do të jenë bashkëudhëtarët e tu në këtë aventurë televizive, mbase ke ndonjë që nuk të pëlqen?
Po, janë disa artistë nga Kosova si Xuxi dhe ndonjë tjetër, por që unë pak i njoh. Nga Shqipëria është Rovena Stefa, si dhe patriotja ime, Maja.
Dimë që merresh me bizneset e tua, je edhe në shkollë. Sa do sakrifikosh duke u përfshirë në këtë reality, që mesa dimë do të zgjasë 6 javë?
Do sakrifikoj shumë sepse në rradhë të parë do të jem larg familjes sime, pastaj kam edhe disa gjëra të rëndësishme që do më duhet t’i lë pezull.
Në këtë program bëhen kontrata me secilin pjesmarrës për pagesa ditore, të cilat janë mjaft të larta. Ti sa do të paguhesh?
Nuk e kemi mbyllur akoma kontratën.
E dyta herë pjesmarrës në një format pothuajse të njëjtë. Nuk të preokupon fakti që mund të paragjykohesh si njeri që di të bësh vetëm këtë punë?
Punë e madhe, madje le të më quajnë edhe personazh reality të përjetshëm po të duan, unë merakosem vetëm për çmimin, jo se çfarë thonë paragjykuesit. Jetën time deri tani e kam menaxhuar aq mirë sa më është krijuar ideja që nuk gaboj në vendimet që marr.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Daku Wed 9 Mar 2011 - 10:33

Me ndenje Shtrember dhe me fol te drejten nuk me duket ide e mire pjesemarrja ne BB A e kosovareve pasi askush si mbeshtet dhe eleminohen shpejt , gjithashtu dhe e shqiptareve ne Shtepia Vip pasi askush ska interes per Qetsorin pasi shumica se njohin.

Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga bobi 10 Wed 9 Mar 2011 - 12:59

Daku shkruajti:Me ndenje Shtrember dhe me fol te drejten nuk me duket ide e mire pjesemarrja ne BB A e kosovareve pasi askush si mbeshtet dhe eleminohen shpejt , gjithashtu dhe e shqiptareve ne Shtepia Vip pasi askush ska interes per Qetsorin pasi shumica se njohin.


Pajtohem plotesisht me kete c'ka ka thene Daku.

Eshte me se e vertete kjo qe eliminohen.

Behen dallime,edhe s'besoj qe numerohen votat qe publiku voton. geeegge

Ky Qetsori,edhe pse i vleresuar humb ato pike qe ka me ate gjest!!!!! geeegge
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Daku Wed 9 Mar 2011 - 13:06

100% qe nuk kane vlere votat e publikut po ca i intereseo organizatoreve ne kete rast Top-Channel dhe atyre ne Kosove se nuk e kam idene kush e organizon.Dakort me ty qe do humbi pike se nga fitues cmimi ne Shqiperi ska me qene dhe ne Kosove , me sa di cmimi ne SHpia VIp shkon per bamiresi dhe po eshte kshu me pelqen si ide.Derisa jane VIPA skane nevoje shume per lek , ti marre dikush qe ska.
dhe BBA eshte kot fare , te shofesh Grande Fratello jane aktore te vertete , qajne dashurojne, ndahen, lidhen , bejne seks si ne jetene perditeshme , pra jane te lire , ktu ke ne e kudo ne ambjentet Shqiptare kudoqofshin ka akoma mentalitete te vjetra , i jep leje mami me u puth,m e i hy mami me i tregu ca me bo , cuni 26 vjec e ku di une, pra niveli i Protagonizmit ne keto lloj formatesh te televizive le per te deshiruar.
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Prada Wed 9 Mar 2011 - 14:40

Daku shkruajti:Me ndenje Shtrember dhe me fol te drejten nuk me duket ide e mire pjesemarrja ne BB A e kosovareve pasi askush si mbeshtet dhe eleminohen shpejt , gjithashtu dhe e shqiptareve ne Shtepia Vip pasi askush ska interes per Qetsorin pasi shumica se njohin.


daku ti ke ke nejt drejt e ke fol shtrëmt hahahahahh me fal shaka pak aaa

DAKU e njohin e njohin qetsorin si jo edhe khae ka mjaft adhurues ky njeri
se edhe khae ne kosov e shikojn shum BBA qe une ekam shikue edhe e shikoj gjith BBA te shqipris edhe pse une nuk e shikoj rregullisht ama e shikoj vetem te shtuneve ama e shikojn edhe khae ne kosov ekemi shikue edhe BBA qe ka qen maheret eshikojn shum edhe ne kosov permes kabllovikut

a sa per ata qe po thoni se nuk i numrojn votat aty smund te them azgjë ne mund te thojmi qe i numrojn e si numrojn ama fakte nuk kemi astenja nga ne qe kemi postuar ne ket tem
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Emona Wed 9 Mar 2011 - 21:06

Pffff ...Kush ta voton kete Seeeeee? 00027003

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Prada Thu 10 Mar 2011 - 0:28

si nuk e votojn mori emona neqoft se dot ishte ky ne shtepine kosovese 100% ky e kish marr qmimin e madh
aekepar ti kur ka qen ne BBA
Prada
Prada
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Hapesire
Postime Postime : 7718
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/04/2010
Mosha Mosha : 112
Hobi Hobi : Ndihmes Bageri

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Leo_uk Thu 10 Mar 2011 - 9:01

Sori eshte djal intiligjent, kete interviste e ka dhene qellimisht te tille.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 45

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Emona Fri 11 Mar 2011 - 5:12

Prada shkruajti:si nuk e votojn mori emona neqoft se dot ishte ky ne shtepine kosovese 100% ky e kish marr qmimin e madh
aekepar ti kur ka qen ne BBA

Ehe e dii Ka shum Fansa Ky Ne Kosve, ama Kote thash... Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” 61998

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 19:27

don te marre fam serish ky?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia” Empty Re: Qetsor Ferunaj: Përsëri pjesmarrës në një reality show, tek “Vip Shpia”

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi