Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Divorci dhe pasojat mbi fëmijët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Divorci dhe pasojat mbi fëmijët People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divorci dhe pasojat mbi fëmijët

2 posters

Shko poshtë

Divorci dhe pasojat mbi fëmijët Empty Divorci dhe pasojat mbi fëmijët

Mesazh nga WebMaster Mon 25 Apr 2011 - 10:54

Ne aspektin e kesaj teme mund te flasesh shume gjere mbi shume gjera te ndryshme. Pasi ka shume raste qe shkurorezimi i prinderve eshte ne te miren e femijeve.
Si pershembull: Shume femije mendojne qe me mire prinderit te jene te ndare nga njeri tjetri dhe te lumtur sesa te jetojne bashke si mizerje dhe te mos e gezojne jeten e tyre.
Gjithashtu kuptohet ka dhe femije te tjere qe mendojne komplet opoziten. Per mendimin tim personal, une them se cdo femije ne nje shkurorezim te prinderve te vet peson nje depresion psikologjik i cili ka pasoja te perjeteshme tek femija
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Divorci dhe pasojat mbi fëmijët Empty Re: Divorci dhe pasojat mbi fëmijët

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 17:28

Te jesh prind do thote te kujdesesh per femijen tende,mirepo kur prinderit jan tre divorcuar pasojat do te bien mbi femijet.Kjo do te ndikoje ne gjendjen emocionale te tij,dhe do te bej qe ai te mos jet ne gjendje,te kuptoj dhe te jetoj aq i olumtur,sidomos femijet e vegjel.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi