Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011

2 posters

Shko poshtë

Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011 Empty Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011

Mesazh nga Emona Thu 12 May 2011 - 5:29

– Vafa Dufur (35), mbesa e terroristit të varë Osama bin Ladena, është fotografuar lakuriq në vaskën e artë për revistën “GQ”. Vafa, e cila deri më 11 shtator 2001 quhej Vafa bin Laden, po përpiqet të bëjë karrierë këngëtareje.
Vafa Osamën gjoja e ka parë vetëm një herë e pas sulmeve terroriste në SHBA e ka marrë mbiemrin e nënës.
Babai i saj është Jeslam bin Laden, njëri nga pesëdhjetë vëllezërit dhe motrat e shefit të “Al Kaides”. Jeslam dhe Osama bin Laden janë vëllezër nga babai. Muhamed bin Avad bin Laden ka qenë ndërmarrësi më i madh ndërtimor në Arabinë Saudite e pasuria që ka lënë pas vdekjes në aksidentin ajro peshon miliarda dollarë .
Vafa është e lindur në Los Angeles e tani jeton në Londër dhe në Nju-Jork. Sikur dhe babai i saj, ajo ka pasaportë zvicerane. Nëna e saj Karmen bin Laden është gjysmë zvicerane dhe gjysmë iraniane
Mbesa e Bin latenti ka studiuar drejtësinë në Zvicër dhe në Nju –Jork. Flet anglisht, frëngjisht dhe gjuhën farse. Ka vite që po përpiqet të krijojë një karrierë në showbiz.
Para shumë viteve ishte dashur të kishte emisioni të vetin reality show, por projekti u stopua menjëherë pas shtatorit të vitit 2001.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011 Empty Re: Mbesa e Bin Ladenit fotomodele dhe këngëtare Publikuar: Sot, më 11 maj 2011

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:17

e habitshme;dolen sekretet ne shesh
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi