Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë

4 posters

Shko poshtë

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë Empty Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 16 May 2011 - 10:01

Dy kengetaret e njohura Shqiptare si Tropojanja Soni Malaj dhe Vlonjatja Aurela Gace jane shtatzena. Soni Malaj ka ngelur shtatzene me të dashurit e saj, balerinin italian Mirko Luçarelli. Çifti që prej disa muajsh jeton në Spanjë, ka vendosur ta celebrojë marrëdhënien me një fëmijë. Në fakt nuk bëhet fjalë për një thashethem. Vetë artistja Malaj, e ka pohuar këtë lajm ndërsa ishte prezente në Tiranë, pak javë më parë. Sigurisht që bëhet fjalë për muajt e parë të shtatzënisë, pasi ende ajo nuk është e dukshme.

Soni dhe Mirko u njohën gjatë edicionit të parë të “Dancing with the stars- Albania”. Një simpati që mori përmasat e një historie të vërtetë dashurie, e që çoi në një fejesë alla shqiptare mes italianit dhe këngëtares simpatike. Përsa i përket karrierës muzikore, këngëtarja Malaj e ka lënë për momentin pas dore, për t’iu përkushtuar jo vetëm sipërmarrjes në Spanjë, por tashmë edhe bebes që do të vijë në jetë, ndoshta edhe brenda këtij viti!

Dhe Aurela Gaçe do të bëhet nënë për herë të parë! Konfirmohet më në fund lajmi që përflitej lart e poshtë e që për gazetarët rozë ka qenë kryetema e ditës. Nuk mjaftoi vetëm fakti që këngëtarja labe, e cila nuk e çoi dot Shqipërinë në finalen e Eurosong kishte shtuar disa kg më shumë – siç e pamë në skenën e Dyseldorfit – por mësohet që gëzimin e saj për këtë ngjarje ajo e ka ndarë së pari me mediat greke, gjatë turneut që ka bërë me këngën “Feel the passion”. Lajmin e lumtur këngëtarja 36-vjeçare, e cila prej pak kohësh ka krijuar një lidhje dashurore me Skerdin, menaxherin e saj dhe njëherazi babai i foshnjës së saj, e ka konfirmuar vetë përmes FB: “E doja kaq shumë të vinte kjo ditë, e kërkoja një baba të mirë për fëmijën tim dhe gjeta edhe njeriun që dua, edhe babanë e fëmijës. Jam njeriu më i lumtur, nuk më ndalon dot asgjë tani që Zoti na e fali këtë engjëll”, – ka thënë Aurela, e cila ka ndarë në konfidencë me fansat e saj.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë Empty Re: Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë

Mesazh nga dajti modh Tue 17 May 2011 - 3:31

epo pranvere celin lulet .. hajt me nga nje cun ishalla ooooooo
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë Empty Re: Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë

Mesazh nga Arabela Tue 17 May 2011 - 7:52

:coolthumb: :jastikuuu: :jastikuuu: :jastikuuu:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë Empty Re: Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë

Mesazh nga Anakonda Fri 16 Mar 2012 - 18:00

tu rrojn femijet.........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë Empty Re: Soni Malaj dhe Aurela Gaçe presin fëmijët e tyre të parë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi