Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna mohon kritikat   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rihanna mohon kritikat   People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna mohon kritikat

2 posters

Shko poshtë

Rihanna mohon kritikat   Empty Rihanna mohon kritikat

Mesazh nga Emona Mon 30 May 2011 - 5:25

Rihanna mohon kritikat   F.0529190046534_m
Rihanna ka hedhur poshtë kritikat për paraqitjen e saj së bashku me Britney Spears në skenën e Billboard Awards, duke thënë se gjithnjë do të ketë njerëz të cilët do të kritikojnë.
Dy superyjet e pop muzikës u shfaqën në skenë për të interpretuar hitin e Rihannas “S&M në ceremoninë e mbajtur në Las Vegas fundjavën e kaluar, ndërsa paraqitja duke u lidhur me zinxhirë dhe pranga la të shtangur kritikët.

“Asgjë nuk është e jashtëzakonshme, apo e keqe. Unë menjëherë pas performancës shkova në Twitter për të parë se çfarë kanë shkruar fansat e mi dhe atyre vërtet u pëlqeu. Ka njerëz të cilët thonë se një gjë është shumë seksi, por këtë e shihni edhe vet. Njerëzit gjithmonë do të vazhdojnë të flasin nëse jeni duke bërë keq apo mirë”, ka thënë Rihanna

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rihanna mohon kritikat   Empty Re: Rihanna mohon kritikat

Mesazh nga Anakonda Wed 13 Jun 2012 - 5:00

sa e bukur qe esht;sa e adhuroj ket kengetare
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi