Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat me vithet më të mira në planet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Femrat me vithet më të mira në planet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Femrat me vithet më të mira në planet

2 posters

Shko poshtë

Femrat me vithet më të mira në planet Empty Femrat me vithet më të mira në planet

Mesazh nga exploreri Sun 5 Jun 2011 - 5:12


Femrat me vithet më të mira në planet



Revista
“Entertainment”, ka përpiluar listën e 20 prapanicave më të bukura të shoubiznesit.

Dhe në krye të kësaj liste, këtë herë gjendet zeshkania seksi Kim Kardashian, e cila ka marrë numrin më të madh të votave, ndërsa pas saj vijnë bukuroshet e tjera Jennifer Lopez dhe Beyonce. Në top-dhjetëshe gjenden edhe Jessica Biel, Lady Gaga, Shakira, Rihanna, Sofia Vergara, Katy Perry dhe Jessica Alba.

Kim Kardashian



[Only mods are allowed to see this link]

Tashmë është e njohur se është pikërisht prapanica e saj rrumbullake dhe e bukur, që e ka bërë të famshme zeshkanen Kim Kardashian dhe ajo është e vetëdijshme për këtë, prandaj një kujdes të veçantë i kushton pikërisht kësaj pjese të trupit.

Jennifer Lopez

[Only mods are allowed to see this link]

Vite me radhë Jennifer Lopez ka qenë pronare e titullit të prapanicës më seksi dhe më të bukur në shoubiznes, por duket se me kalimin e viteve, ky fakt fillon të zbehet dhe se ajo duhet t’u lëshoj vend bukurosheve të tjera, por edhe vendi i dytë është një çmim i mjaftueshëm.

Beyonce Knowles

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ndoshta nuk e ka prapanicën më të bukur, por ajo di mjaft mirë ta tund dhe ta dridh në skenat e koncerteve dhe videoklipet e sa. Edhe vet Beyonce ka deklaruar shumë herë se ndjehet krenare me prapanicën e saj të madhe. S’ka dyshim se po.

Jessica Biel

[You must be registered and logged in to see this image.]

Se Jessica Biel ka një prapanicë të bukur dhe seksi, e dëshmon edhe fakti se ajo të dashur e ka zemërthyesin Justin Timberlake. Edhe Jessicaa nuk e ka problem të reklamoj prapanicën e saj seksi, por vazhdimisht vesh kreacione të cilat e nxjerrin në pah këtë veti trupore të saj.
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Femrat me vithet më të mira në planet Empty Re: Femrat me vithet më të mira në planet

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 13 Jul 2011 - 18:32

Per Beyonce jam dakord..sepse e adhuroj dreqen....edhe J.Lo..mire eshte.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi