Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson

2 posters

Shko poshtë

Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson Empty Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson

Mesazh nga Emona Thu 9 Jun 2011 - 5:42

Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson 09-sean_0906111410_1

Sean Penn, siç transmetojnë mediet amerikane, la kolegen dy herë më të re Scarlett Johansson “pasi nuk ishte plotësisht i gatshëm për lidhje serioze”. Aktori 50-vjeçar dhe bukuroshja 26-vjeçare filluan të takohen pasi divorcit të Scarlett me Ryan Reynolds.

Ndërsa, Penn në korrik 2010 edhe zyrtarisht i dha fund martesës 14-vjeçare me Robin Wright. Por, nuk dëshironte të nxitonte me marrëdhënie të re afatgjatë. Edhe pse Scarlett dëshironte që lidhja e tyre të ishte serioze, Pennit kjo nuk i konvenonte dhe vendosi t’i thotë lamtumirë.

Por, as dështimi i dashurisë nuk tronditi vetëbesimin e Scarlett. Ajo tha për mediet amerikane se është krenare me statusin e saj si seks simbol dhe aspak nuk turpërohet për shkak të seksualitetit të saj. E vetmja gjë që nuk pëlqen është ndërhyrja e medieve në jetën e saj private.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson Empty Re: Sean Penn nuk dëshironte lidhje serioze me Johansson

Mesazh nga Anakonda Tue 12 Jun 2012 - 23:51

e tashi ndahen..
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi