Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pato i tregon Rion Barbarës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pato i tregon Rion Barbarës  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pato i tregon Rion Barbarës

2 posters

Shko poshtë

Pato i tregon Rion Barbarës  Empty Pato i tregon Rion Barbarës

Mesazh nga Emona Tue 14 Jun 2011 - 6:56

Pato i tregon Rion Barbarës  14-pato_1406111431_1Në pritje të nisjes së Kupës së Amerikës Latine (nis më 2 korrik), Pato duket se po i shfrytëzon më së miri ditët e pushimit duke i “treguar” Barbarës vendlindjen e tij.

Sulmuesi brazilian dhe e dashura e tij, Barbara Berluskoni, e bija presidentit të Milanit, janë parë në rrugët dhe lagjet e Rios, transmeton TCH.

Çifti është kapur nga mediet braziliane teksa shëtisnin dorë për dore në rrugët e qyteti dhe në baret vendase.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pato i tregon Rion Barbarës  Empty Re: Pato i tregon Rion Barbarës

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 23:38

mire dmth nuk e mohon se nga eshte....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi