Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Williams në skenë me veshje të brendshme  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Williams në skenë me veshje të brendshme  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Williams në skenë me veshje të brendshme

2 posters

Shko poshtë

Williams në skenë me veshje të brendshme  Empty Williams në skenë me veshje të brendshme

Mesazh nga Emona Thu 16 Jun 2011 - 22:01

Williams në skenë me veshje të brendshme  F.0617094127430_mKëngëtari i famshëm britanik, Robbie Williams, i cili një vit më parë u ribashkua me grupin “Take That”, ka përjetuar një moment të pakëndshëm gjatë një koncerti të mbajtur në Cardiff - atij i kanë pëlcitur pantallonat në skenë.

Incidenti ndodhi gjatë këngës “Let Me Entertain You”, me ç’rast Robbie pasi këndoi pjesën e tij, u “argëtua” me problemin. Ai largoi pantallonat dhe në skenë mbeti me veshje të brendshme. E gjithë kjo ka mundur të shihet në ekranet e mëdha.
“Ndoshta askush nuk do ta vërente incidentin, mirëpo Robbie dëshironte të bënte shaka me të. Ai gjithmonë dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes. Nuk turpërohej aspak”, ka thënë një nga të pranishmit në koncert.
Kohë më parë, Williams ka deklaruar se përdorimi i injeksioneve me testosteron ia ka ndryshuar jetën, megjithatë ai duhet të ketë kujdes në kontrollimin e emocioneve.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Williams në skenë me veshje të brendshme  Empty Re: Williams në skenë me veshje të brendshme

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 23:29

ska faj se ka pas vap i shkreti
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi