Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
50 Cent akuzon studion e tij regjistruese  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
50 Cent akuzon studion e tij regjistruese  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

2 posters

Shko poshtë

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese  Empty 50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Mesazh nga Emona Sat 18 Jun 2011 - 2:23

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese  F.0617211652233_m
Reperi 50 Cent ka akuzuar rëndë studion e tij regjistruese me anë të Twitterit, duke shkruar se ata po lëvizin shumë ngadalë në lansimin e albumit të ri të reperit.
Krijuesi i hitit “In Da Club”, i cili ka nënshkruar kontratë me Interscope Records, është duke punuar në albumin e pestë “Black Magic”, i cili është i gatshëm për t’u lansuar, por kjo nuk po ndodh për shkak të përplasjeve të reperit me studion regjistruese për atë se kur dhe si të lansohet.
“Ok, unë tentova të jem i ftohtë me studion time regjistruese. Unë shkova atje për t’u takuar dhe ndjeva se ata po lëvizin shumë ngadalë. Unë punova vërtet shumë në këtë album dhe unë nuk do të lejoj që ai të dalë ashtu sikur m*t. Tërë karrierën kam punuar për këtë dreq, kështu që le të zgjohen dhe le të punojnë”, ka thënë ‘fifty’.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

50 Cent akuzon studion e tij regjistruese  Empty Re: 50 Cent akuzon studion e tij regjistruese

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 19:30

edhe ti mor 50 cent;ma prishe qejfin kur del dhe jep lajme te tilla
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi