Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd

2 posters

Shko poshtë

Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd  Empty Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd

Mesazh nga Emona Sun 19 Jun 2011 - 1:08

Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd  19-amy_1906111352_1
Beograd, 19 qershor - Amy Winehouse ka përgatitur një shou të vërtetë gjatë koncertit në Beograd. Por, për fat të keq të gjithë fansave, nuk ishte një spektakël këndimi, por rënie e këngëtares së alkoolizuar, për çka u fshikullua dhe u gjuajt me shishe e mjete të tjera.

Koncerti në Beograd ishte në kuadër të turneut të saj botëror, por këngëtarja zhgënjeu të gjithë. U vonua gjysmë ore, dhe kur erdhi sikur të mos kishte ardhur, transmetojnë mediet.

U rrëzua në skenë, por u ndihmua me vokale përcjellëse. Pastaj shau, dhe kur filloi të këndojë “Just friends” nuk i shkoi aq mirë, dhe publiku e mbështeti me duartrokitje.

Të revoltuar me këtë gjendje të këngëtares, fansat filluan ta shprehin pakënaqësinë e tyre, të cilët nuk po e duronin dhe filluan të gjuajnë në drejtim të saj. Ajo vazhdoi edhe për disa minuta. Dikur u ul në tokë, por kur nisi të këndoj "Valerie", u ndal për një moment, iku nga podiumi dhe nuk u kthye më.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd  Empty Re: Amy Winehouse këndon e dehur në Beograd

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 19:28

e kan de serbet mesa duket....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi