Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare?

2 posters

Shko poshtë

Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare? Empty Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare?

Mesazh nga Docteur Wed 22 Jun 2011 - 4:26

Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare? Main_rita-ora
Kantautori është filmuar duke kërcyer dhe duke u përqafuar në një night club në Londër me këngëtaren shqiptare Rita Ora. Pas thashethemeve për një histori dashurie mes Anxhela Martinit dhe Craig David, një tjetër shqiptare bëhet pjesë e showbiz-it me një histori të ngjashme.

Quhet Rita Ora, është fenomeni shqiptar e cila këndon nën markën e Jay Z, e përfolur së fundmi për një histori dashurie me këngëtarin Bruno Mars, transmeton Bluetooth.

Çifti është filmuar duke kërcyer dhe duke u përqafuar në një klub nate në Londër. Videoja amatore e hedhur në YouTube krijoi një tymnajë thashethemesh mbi një histori dashurie mes dy artistëve.

Nëntëmbëdhjetë-vjeçarja Rita Ora është më shumë e njohur në Shtetet e Bashkuara dhe në Angli për vokalin e saj magjepsës dhe për performancat e shkëlqyera që e kanë bërë këngëtaren e re të ngjisë shkallët e karrierës në mënyrë të vrullshme.

Mendohet se Rita Ora është Beyonci e re dhe shumë shpejt do të zëvendësojë Rihannën në tregun e muzikës komerciale
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare? Empty Re: Bruno Mars i dashuruar me një shqiptare?

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 19:22

epo nuk thon qe femrat shqiptare jan me te bukura ne bote
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi