Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhe këmbët më seksi në botë i ka...  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhe këmbët më seksi në botë i ka...  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhe këmbët më seksi në botë i ka...

2 posters

Shko poshtë

Dhe këmbët më seksi në botë i ka...  Empty Dhe këmbët më seksi në botë i ka...

Mesazh nga Emona Fri 24 Jun 2011 - 22:55

Dhe këmbët më seksi në botë i ka...  Javascript:void(0)Cheryl Tweedy. Bukuroshja britanike mund të ketë probleme në dashuri, por kur bëhet fjalë për bukuri, ajo ka shumë pak konkurrencë, sidomos në sytë e publikut britanik. Në një anketë të zhvilluar së fundmi, këngëtarja seksi është votuar si ylli me këmbët më seksi në shoubiznes. Ajo ka arritur që të mundë bukuroshet si Kelly Brook, Pippa Middleton, Rihanna dhe Angelina Jolie, për të fituar këtë titull prestigjioz.
Cheryl Tweedy
Edhe komentet e vetë Cheryl-it kohëve të fundit se nuk është e kënaqur me gjunjët e saj, nuk kanë ndikuar që ajo të zë pozitën e parë në këtë listë. Ndoshta fakti se ajo gjithmonë me kreacionet që vesh mundohet t’i nxjerr sa më në pah këmbët e saj, ka bërë që të bjerë më shumë në sytë e publikut.
Kelly Brook
Ky vit ishte mjaft i rëndë për bukuroshen britanike, pasi muaj më parë ka humbur fëmijën e saj të parë. Por gjithsesi se modelja dhe aktorja e bukur nuk i ka humbur aspak format e bukura të trupit dhe me meritë ka zënë pozitën e dytë.

Pippa Middleton
Deri para martesës së motrës së saj Kate me princin britanik William, Pippa Middleton ishte fare pak e njohur, por që nga ceremonia e kësaj martese, kur kreacioni i bardhë që kishte veshur kishte nxjerrë në pah format seksi të trupit të saj, sidomos prapanicën dhe këmbët, ajo është vazhdimisht në medie dhe atë në aspektin pozitiv.
Rihanna
Këngëtarja kontroverse njihet për ekspozimin e trupit të saj, e sidomos këmbëve dhe gjoksit, dhe mund të thuhet se ajo ka merituar një vend më të lartë në këtë listë, por verdikti i të anketuarve duhet të respektohet. Ajo është njëra nga të paktat femra që nuk ngurron të tregojë format e trupit të saj.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhe këmbët më seksi në botë i ka...  Empty Re: Dhe këmbët më seksi në botë i ka...

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 19:16

pffffffffffffffff konkurs budallenj duket me
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi