Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n

2 posters

Shko poshtë

Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n Empty Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n

Mesazh nga Emona Fri 24 Jun 2011 - 23:06

Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n Main_HANDLER




Pasi udhëheqësja televizive dhe komikja e famshme Chelsea Handler, në emisionin e saj që emetohet në kanalin televiziv "E!", ka ofenduar publikun serb që kishte qenë i pranishëm në koncertin e këngëtares Amy Winehouse, pastaj ministrin e mbrojtjes Dragan Shutanovac si dhe tërë kombin serb, është iniciuar një peticion në internet, me të cilin asaj i kërkohet të kërkojë falje, ndërsa profili i bukuroshes në Facebook, është mbushur me reagime të ashpra nga të gjitha anët.
Chelsea e kishte quajtur Shutanovacin një bolshevik, kishte shprehur habinë e saj se pse serbët kanë Facebook dhe pse serbët duhet të vizitojnë koncertet, ndërsa edhe një komik tjetër që merrte pjesë në këtë emision e ka mbështetur Chelsea-n.
“Mendoj se këtë koncert e quajnë katastrofë në Serbi. Ky është vendi ku ka ndodhur pastrimi etnik dhe gjenocidi, ndërsa ata mendojnë se ky koncert është më i tmerrshëm se këto”, ka deklaruar njëri prej komikëve, pjesëmarrës në studio, duke treguar për luftërat në Ballkan, që janë nxitur nga Serbia. Chelsea në mënyrë të veçantë i ishte drejtuar Shutanovacit, i cili e kishte quajtur koncertin e Amy-it të turpshëm dhe dëshpërues. “A e dini çfarë zotëri, vendi juaj është turpi dhe dëshpërimi”, kishte deklaruar Chelsea, duke shfaqur habinë se si Shutanovac ka profil në Facebook.
[/font][/color]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n Empty Re: Serbëve u mbetet hatri në Chelsea-n

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 19:15

ia lumsha;bash mire ua paska bere se keshtu e meritoj ata
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi