Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush jemi ne People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kush jemi ne People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush jemi ne

4 posters

Shko poshtë

Kush jemi ne Empty Kush jemi ne

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Jul 2011 - 10:12

Do doja te di mendimet e juaja gjer e gjat:
Pse ekziston bota dhe ne?
Kush ka ekzistuar para nesh?
Kush do te ekzistoj pas nesh?
Besoni ne ekzistimin e jashtetokesoreve,dhe kush do te pergjigjet per veprimet tona ne jet?!

Burimi i kesaj teme eshte marur Explorer Univers .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush jemi ne Empty Re: Kush jemi ne

Mesazh nga Docteur Sat 2 Jul 2011 - 10:21

kush jemi ne? hmmm shume veta i bejne pyetje vetes se kush jam une ne jemi thjesht nje gje e perkoshme,sipas mendjes zbulimeve apo stud te mia 00027003

Njeriu ne kete bote eshte per te respektuar zotin adhuruar ate sepse zoti krijoi njeriun vetem per te ditur se kush eshte perendia edhe pse disa nga ju sdo ju pelqeje por une kam besim per veten time dhe qe ekziston zoti,Zoti kur na krijoi na dha nje periudhe jete te shkurte vetem per me adhuru ate por sic dihet njeriu eshte me i afert me djallin dhe nuk e din se ca ben por vepron ne menyrat me te ligshme,sic e dime te gjithe sot eshte kulmi shkeces dhe ekonomise cdo gje vjen drejt nje fundi sepse toka sdo ekzistoje pergjithmone do kaloje ne ndonje planet tjeter sic ka ardhe nga nje tjeter ne toke,keshtu do jete ky univers i pa imagjinushem por jo per neve njerzit,jashtokesoret a ekzitojne hmmm kte gje se di edhe pse shume gjera thone qe ekzistojne shume filmime thone qe jane dhe shume te rezikshem nje here ne nje emision degjova qe po te dime ne qa jashtokesoret kane thene per neve ne do ndalonim menjehere punen e cdo gje do ishim teper te stresuar etj por kto jane vetem brockulla kshu sdi ctju them
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush jemi ne Empty Re: Kush jemi ne

Mesazh nga exploreri Sat 2 Jul 2011 - 10:27


Jemi ne pa eshte bota,pa ne s'ka bote,univers.Pse jemi ne.?Sepse na kane dhene misionin me te madh.TE INDENTIFIKOJME EKZISTENCEN E UNIVERSIT.Kush ka ekzistuar para nesh..?Askush,ndryshe do ishte indentifikuar ashtu sic eshte indentifikuar njerzimi ne mijera vjet.Kushdo ekzistoje pas nesh..?Njerzimi me boten e re qe do te krijohet nga e para pas 17 milion vitesh...Besoi ne ekzistencen e jashtokesoreve i limituar,ndryshe edha ata duhet te ishin prezantuar para njerzimit tokesor.S'ka pasur aresye qe ata te qendronin kaq te friksuar nga ne kur mendohet qe zoterojne teknologji te larte
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 42

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush jemi ne Empty Re: Kush jemi ne

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 21:52

Ne jemi krijesa te krijuara nga perendia,dhe jeta na perplas neper dallget e saj ku dhe mund te hasim edhe vete vdekjen.Nuk besoj se do te ekzistojne ufot,por njerezt te tjere po pasi eshte ligji i natyres.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kush jemi ne Empty Re: Kush jemi ne

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi