Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ?

2 posters

Shko poshtë

A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ? Empty A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ?

Mesazh nga WebMaster Sun 3 Jul 2011 - 2:56

Te meresh me probleme te ndryshme,te cilat vazhdimisht na shqetesojne nuk eshte aspak e lehte dhe po aq e veshtire eshte kur mbi to ve gjykimin tend.Pra behet fjale te jesh realist dhe i drejte,apo te jesh i varur nga mendesi prej nje tifozi,naive ne rethanat dhe kushtet ku punon dhe jeton.Jeta njerzore eshte e mberthyer sote nga mure te fuqishme te cilat para,ardhesit tuaj i kane krijuar per interesat e tyre ne sherbim te atyre qe ndoshta pa merite kane mare frenat e drejtimit.A duhet te ndalemi para ketyre mureve,si duhet te krijojme personalitetin tone,ne fund te fundit duhet te jemi profesionale apo thjesht teknicene te varur dhe pa autoritet.Pse duhet te kemi fatkeqesine e mohimit te se drejtes,pse te lejojme te krekosen njerez sikur historia fillon nga ai.

Jo chit chat ..
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ? Empty Re: A duhet te mbajme brenda vetes perden e genjeshtres ?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 Feb 2012 - 21:47

Genjej,asnjehere pasi nuk mundem,por me njerezit me tri fytyra ia vlen te genjesh nese deshiron respekt ose te jesh i vleresuar nga te tjeret.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi