Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube

2 posters

Shko poshtë

Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube Empty Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube

Mesazh nga Emona Tue 12 Jul 2011 - 2:39

Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube 12mila_1207111459_1Aktorja holivudiane Mila Kunis ka deklaruar se do të dalë në një takim me një marins, që i kërkoi asaj të takoheshin përmes faqes së internetit You Tube.

Ylli i “Black Swan” po jepte një intervistë për filmin “Miq me Përfitime”, me Justin Timberlake, kur i është treguar klipi i ushtarakut.

Rreshteri Scott Moore i kërkoi asaj të jetë shoqëruesja e tij për ballon e trupave të marinës që do të mbahet në nëntor.

Aktualisht marinsi po shërben me batalionin e tretë të marinsave në Afganistan. Në video ai u prezantua si rreshteri Moore, por aktores i tha se mund ta thërrasë me emrin Scotty.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube Empty Re: Mila Kunis, takim me marinsin në You Tube

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 22:21

qenka njohje interesante
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi