Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arsyet pse te duam jeten. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arsyet pse te duam jeten. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arsyet pse te duam jeten.

2 posters

Shko poshtë

Arsyet pse te duam jeten. Empty Arsyet pse te duam jeten.

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Jul 2011 - 4:48

Patjeter qe une e dua jeten time madje jam krenare qe ekzistoj ne kete paranteze te gjate enigmatike.Jam koshiente qe ka momente te veshtira ne te cilen nuk kuptoj domethenien e gjerave,situatave madje edhe thjesht fjaleve,ka momente qe une kam frike nga jeta,kam frike nga vetmia,kam frike nga vetvetja edhe ndiej qe fundi po afron gjithsesi une e dua jeten sepse ajo eshte nje dhurate,eshte dhurata dhe aftesia per te shijuar te bukuren edhe per te jetuar me te,eshte mundesia te duash e te te duan,mundesia te mposhtesh friken dhe problemet edhe te jesh superiore,eshte mundesia te arrish piedestalin e kerkuar edhe te behesh dikushi,eshte mundesia per te qene vetvetja pasi vetem ne kete menyre nje dite do te mund te thuash qe ke qene e vecante.Ne kete menyre jeta eshte gjeja me e bukur qe njeriut mund ti ndodhe,sepse po te mos ekzisonte ajo nuk do te ekzistonin as perjetimet e bukura edhe castet e kendshme qe ne jetojme dite pas dite.Jeta eshte e shkurter kur jetohet ne lumturi,keshtu qe megjithese ajo eshte te tille te mundohemi te jemi te lumtur...Jeta eshte nje udhetim,nje udhekryq i gjate ku e rendesishme eshte te gjesh rrugen e duhur edhe te devijosh te gabuaren...

Jeta eshte krijese hyjnore,lundur per jeten njerezore...
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsyet pse te duam jeten. Empty Re: Arsyet pse te duam jeten.

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 18:27

Un e dua jeten per familjen time,qe me ka ndihmuar per cdo gje,se dua te shijoj cdo gje ashtu sic dua vete.Per miken dhe per dashurine.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi