Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

5 posters

Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  Empty Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga kasperi Mon 25 Jul 2011 - 1:16

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?


Harrojeni seksin dhe shopingun, femrat kanë gjetur një tjetër vartësi dhe rrezikshëm iu janë afruar meshkujve. Lojërat kompjuterike kanë lënë në plan të dytë kërkimet e rrobave nëpër dyqane, si edhe kënaqësinë në përqafimin e partnerit.
Qëndrimi me orë të tëra para kompjuterit dhe videolojërave, tashmë nuk është vetëm fenomen i meshkujve. Edhe gjinia e bukur shpenzon 23 për qind të kohës së lirë duke luajtur në kompjuter.

Argëtimi ‘online’ është bëri tërheqës për të dy gjinitë, por derisa meshkujt zgjedhin lojëra ku luftohet dhe gjuhet, pjesëtaret e gjinisë së bukur zgjedhin lojërat të cilat trajnojnë trurin.

Problemi më i madh qëndron në faktin se të dyja palët më mirë do të zgjidhnin të luajnë një lojë sesa të qëndrojnë me partnerin, ndërsa në 15 për qind të rasteve kjo ka sjellë deri te ndarja. Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  F.0724233005656_m
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Endry Mon 25 Jul 2011 - 2:54

Shetitja me te dashurin hehehe:P
Endry
Endry
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : wien
Postime Postime : 493
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/07/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : arkitektura

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Maksi Mon 25 Jul 2011 - 3:06

te dyja bashke
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Tonii Mon 25 Jul 2011 - 9:44

thashethemet Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  354827
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Anakonda Tue 21 Feb 2012 - 9:35

Dashuria dhe sinqeriteti i nje mashkulli.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?  Empty Re: Çfarë i argëton femrat më shumë se seksi dhe shopingu?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi