Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndërron jetë deputeti Gëzim Dibra  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndërron jetë deputeti Gëzim Dibra  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndërron jetë deputeti Gëzim Dibra

Shko poshtë

Ndërron jetë deputeti Gëzim Dibra  Empty Ndërron jetë deputeti Gëzim Dibra

Mesazh nga WebMaster Fri 12 Aug 2011 - 20:35

Ndërron jetë në moshën 55-vjecare deputeti i Partisë Demokratike në qarkun e Shkodrës, Gëzim Dibra.
Zoti Dibra u nda nga jeta sot ne Itali, pasi vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.Gëzim Dibra u lind në Shkodër më 08.11.1956. Ai mbaroi studimet e larta në Fakultetin Juridik. Zoti Dibra njihej si një ndër biznesmenët e sukseshëm në qarkun e Shkodrës.Ai u zgjodh deputet i kryeqendrës së veriut në vitin 2009 dhe ishte anëtar i Komisionit Parlamentar për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin.Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli shprehu ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të deputetit Gëzim Dibra.Ne ngushellimin e publikuar ne faqen online te parlamentit zonja Topalli thote se Deputeti Gëzim Dibra ishte një deputet fisnik, me zemër të madhe dhe integritet të lartë. Si përfaqësues i Shkodrës ai punoi me sens të madh përgjegjësie dhe ndershmërie.
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi