Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Depp ka “frikë” nga Moss People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Depp ka “frikë” nga Moss People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Depp ka “frikë” nga Moss

2 posters

Shko poshtë

Depp ka “frikë” nga Moss Empty Depp ka “frikë” nga Moss

Mesazh nga Emona Sat 13 Aug 2011 - 5:38

Depp ka “frikë” nga Moss F.0813171712778_mJohnny Depp raportohet se ka frikë se ish-e dashura e tij, Kate Moss mund të zbulojë gjëra private nga lidhja e tyre, në librin e saj të kujtimeve.
Supermodelja britanike është duke punuar në realizimin e një libri të kujtimeve, dhe Depp është duke u shqetësuar se ajo mund të zbulojë të gjitha çmendurinat, përdorimin e drogës dhe argëtimet që ata kanë jetuar së bashku.

“Johnny ka punuar vërtet shumë për të mbuluar imazhin e djaloshit të keq, dhe ai është 'zbehur' se Kate do të shkruajë për shprehitë e tij të çmendura. Ai nuk dëshiron të çojë pluhur me të kaluarën e tij. Për më tepër, ai ka frikë se fëmijët e tij do të lexojnë gjithçka për njeriun e egër, që ai ishte dikur”.

“Johnny është njeri familjar tash dhe Vanessa do të pëlciste nëse lexon detajet e jetës së tij me Kate. Kate ende është e zemëruar rreth ndarjes me Johnny, dhe ajo pa dyshim se do ta shfrytëzojë librin për t’u hakmarrë... Johnny i ka telefonuar Kate dhe i ka dërguar e-maile duke i kërkuar asaj të përjashtojë ndonjë referencë për të. Por Kate e di se Johnny është një prej momenteve kyçe të tregimit të jetës së saj”, ka thënë një burim i afërt me aktorin

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Depp ka “frikë” nga Moss Empty Re: Depp ka “frikë” nga Moss

Mesazh nga Anakonda Thu 7 Jun 2012 - 17:41

ehe e sheh qe femrat ua mbledhin burrave
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi